Obserwuj nasz profil na instagramie aby zgarniać darmowe Smocze Monety!
Skocz do zawartości
rossa98

Ziemia Gildii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w sumie nie wiem jak teraz ale na poprzednich odsłonach stawianie alchemika, kowali i tp było nie opłacalne mam na myśli brak zarobku. 

Jak wiemy przetopy będzie trzeba robić i żadnego zysku z tego nie będziemy mieć. Tylko wydany hajs.. Myślę że większość gildii mogłaby już postawić Alchemika ale no wł jaki sens? Wytworzymy sobie przetopy a konkurencja to samo, całkowicie za darmo zrobi to u nas ( bo na ziemi nie zarabiamy) 

 

Wiec proponuje wstawić jakiegoś alchemika dla każdego lub dodać system zarobku ziemi Gildii. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też byłbym za tym zeby dac albo jakiegos oficjalnego alchemika i oczywiscie jakas rozsadna cena zeby przetopic rude. Albo zeby alchemik danej gildii byl za darmo dla czlonkow a dla pozostalych oplate dac dosc wysoka nawet. Bo górnictwo nei ma nic po za tym niz do misji lub skrzynki ktorych nei ma za duzo i tak ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wl o tym mowa postawimy np alchemika i konkurencja za darmo będzie sobie robić.. Więc jaki jest sens.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ziemie gildijne obecnie są bezsensowne. Mozna byłoby dodać opcje sellania rudy do odpowiednich alchemików gildijnych z których gildia czerpałaby zysk lub dodać do alchemików wytwarzanie szkat górnika za jakąś ilość rudy - bo do misji mało trzeba a ze sklepów nie schodzi. Fajnie jakby to ruszyli w jakiś sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, xoxo napisał:

No ziemie gildijne obecnie są bezsensowne. Mozna byłoby dodać opcje sellania rudy do odpowiednich alchemików gildijnych z których gildia czerpałaby zysk lub dodać do alchemików wytwarzanie szkat górnika za jakąś ilość rudy - bo do misji mało trzeba a ze sklepów nie schodzi. Fajnie jakby to ruszyli w jakiś sposób.

Myślę że najlepsza opcja byłoby po prostu zarabianie kowali alchemika jak to na innych serwerach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo możliwość przetapiania tylko dla osób z gildii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież dokładnie tak jest aktualnie że tylko osoby z gildii mogą xd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Admin napisał:

Przecież dokładnie tak jest aktualnie że tylko osoby z gildii mogą xd.

Już wiem, ostatnio na poprzedniej odsłonie nie robiłem alchemika ale innych, i korzystało kilka osób widziałem a Kowal nie zarabiał. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...