Obserwuj nasz profil na instagramie aby zgarniać darmowe Smocze Monety!
Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Wcześniejsza
 2. Krychu

  prośba o unmute

  Witam wnoszę o prośbę o unmute na czacie. Nie pamiętam za co dostałem i admini pewnie też bo było to z pewnością bardzo dawno. Rejestracja na forum w 2019 roku.
 3. Nazwa postaci: PushinP Treść propozycji: dodatkowy ekwipunek na takie rzeczy jak zmianki,dodania, peleryny, wszelkiego rodzaju szkatułki do otworzenia, ku,kd,ulepy. Jak o czymś nie wspomniałem to napiszę że chodzi tu wszystkie rzeczy które szybko się zbiera 200sztuk przykładowo peleryny oraz takie rzeczy których jest dużo rodzajów przykładowo kd +0 -4 Treść propozycji 2: multi farm block aby ograniczyć boty i mieć stabilną gospodarkę. Treść propozycji 3: możliwość zalogowania do gry tylko 2 klientów jednocześnie. Też do ograniczenia botów tak zwanych górników i rybaków. Tu zastanowił bym się też nad 3 kontami, niektórzy robią sobie też buffa healera. Są to zmiany konieczne żeby gospodarka była na serwerze sprawna!!! Jak już ktoś zdecyduje się postawić farmbota i odejść od komputera nie zepsuje tak mocno gospodarki jak w postawieniu kilku kont. Nie mam pojęcia jak dokładnie działa multi farm block. Jeśli blokuje też górników i rybaków to propozycja 3 nie jest konieczna!!
 4. Kto ma konto lub chce zacząć grać Post Hydepark luźne dyskusje zapraszam

 5. siema. Kto gra na serwerze dawajcie discord do siebie i szykujemy ekipe do zbijania legend. Ja wczoraj zacząłem, jak ktoś chce grac od nowa albo ma starą postać to dawajcie namiary. DC: apustaja9346 EDIT: w rakingu tygodniowym są już oprócz mnie 3 osoby a jest dopiero wtorek napewno na serwerze gra z 10 osób+. Jedna osoba w tym rankingu ma 80lv póki co a reszta to nowi gracze.
 6. Admin

  strona off

  Wszystko już działa.
 7. Krychu

  strona off

  @AdminMożna prosić o jakąś wypowiedź bo widzę że logujesz się co 24h. Czy serwer już nie działa i trzeba czekać na s2?
 8. Krychu

  konto bez postaci

  prosze o usuniecie posta bo przez przypadek dodałem dwa
 9. Krychu

  konto bez postaci

  kupie konto bez postaci bo nie da się konta założyć mogę dać symboliczną złotówkę
 10. Krychu

  strona off

  naprawcie stronę i podajcie publicznie kody reklamowe które działają to może jakaś grupka chętnych jeszcze się zbierze do pogrania zanim będzie s2 znalazłem 3 kody jak ktoś chce pewnie jest ich dużo więcej FreeMK14 FREE14 SK24 Narazie nie ma jak ich wpisać ani założyć konta bo strona nie działa apel do administracji o naprawę strony
 11. Krychu

  kupie eq

  Nazwa postaci: JeszczeNieZrobiłemKontaBoStronaNieDziałaSzukany przedmiot: wszystko co komuś zostałoOferowana cena: pln Jak ktoś już nie gra a chce się pozbyć to kupię w rozsądnej cenie mi się przyda bo jak zrobią s2 to będzie fuzja
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
BANNER BANNER BANNER BANNER
×
×
 • Dodaj nową pozycję...