Obserwuj nasz profil na instagramie aby zgarniać darmowe Smocze Monety!
Skocz do zawartości

[email protected]

Użytkownicy
  • Liczba zawartości

    0
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

2 Neutralny

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. Witam, na sprzedaż woj body 90lv 5x P, ranga wbita na full (Imperator) + Buff 80lv ożeniony 2x P. Na koncie znajduje się top 1 żal na serwerze 54 śr oraz top 1 bransa pvp. Oprócz tego pet wbity na max poziom, full eq 10/50 do expa/dropa, full IS exp, 3 stroje, 2 nakładki, 2 fryzury, około 2k SM na koncie. Na zdjęciach jest tylko część EQ, zainteresowanym mogę podesłać na PW całą resztę. Do tego dużo przepustek na dungi, ulepszacze którymi można podbić/przerobić EQ, perły, odpały, troche yang na start. Postać jest kosą do dropu i zarobku - Azraela robi w około 4 min. W razie jakichkolwiek pytań pisać na PW. Cena KT 150.
  2. Na sprzedaż Sura WP 92 LVL. - Skille 5x P + Poli P EQ typowo do pod drop z IS wybonowanym full pod mistyki. Na koncie z rzeczy wartych uwagi dodatkowo MANU na 20+ dni, Hwang, Niebianka +9 + dodatkowy kostium i fryzura oprócz tego które są widoczne na zdjęciach. W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać na PW. Cena KT 50 PLN.
  3. W sumie nie obchodzi mnie ten temat ale dziś robiłem jednego deal'a z tym użytkownikiem i wszystko było legit także poczułem się zobowiązany napisać, żeby ktoś kto będzie chciał też robić z Nim deal'e miał szerszy ogląd sytuacji 😄
×
×
  • Dodaj nową pozycję...