Obserwuj nasz profil na instagramie aby zgarniać darmowe Smocze Monety!
Skocz do zawartości
Yava

bicie podczas kopania rudy

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa postaci: Yava

Nazwa zgłaszanej postaci: Majdan07

Treść zgłoszenia: Gość bije podczas kopania rudy. 

 

2022-01-31_18h26_06.thumb.png.123b3be3899a99bc0b7e99696f688c4b.png

2022-01-31_17h50_25.png

Edytowane przez Yava
dodaję kolejnego screena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego że to metin i ta gra polega na biciu się i rywalizacji 😂 Teraz jak mnie ktoś zabije robie screna I ban 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra nie polega na "biciu" i "rywalizacji"... Ehhh, akurat jeśli ktoś wydobywa i druga osoba ją atakuje, to jest to po prostu, utrudnianie gry. Koniec dyskusji. Chcesz się "bić"? Idź kogoś wyzwij na pvp, ewentualnie do m1 przeciwnego królestwa. 

 

ps. najwidoczniej takie osoby nie mają z nikim innym szans;)

Edytowane przez Alnor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O czym ty mowisz człowieku to jak bije metina i mnie ktoś bije też jest utrudnienie gry .... albo bosa ta gra polega na walce od początku powstania metina A czy ty stoisz w m1 m2 gdziekolwiek poto choćby nawet masz tryb wolny żeby bić,  niech się wam juz skończą te ferie i zdalne ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh,  mało kumasz? Przy biciu metina masz element "rywalizacji". A bijąc osobę, która wydobywa i... uwaga, nie wpływa na Twoją grę (nie jest nastawiona na atak), to jest to element utrudniający grę. 

ps. akurat nie trafiłeś z "feriami i zdalną" 😉

Edytowane przez Alnor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest wieloznaczne bo bijąc metina nie wpływa to na gre drugiej osoby,  tak samo jak expisz , jeśli mnie bijesz utrudniasz mi grę,  stoje w m1 kupuję coś zabijasz mnie utrudnisz mi grę  , biegne oddać misje zabije mnie utrudnia mi grę ponieważ nie byłem nastawiony na atak on mnie zabił co za brednie za takie płakanie to pierwsze co powinni banować,  i by się chociaż w spokoju grało .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio nie widzisz różnicy? Czy udajesz?: )

1. Jeśli bijecie we 2 metina, różne królestwa to nie wpływa to na grę, Ty masz drop lub przeciwnik  - uwaga, element rywalizacji.. oboje jesteście nastawieni na drop i walkę.

2. Stoisz w m1? Super? Skąd mam wiedzieć, co w tym momencie robisz? : ) Nie kopiesz, nie łowisz. Więc.. potencjalnie mogę Cię zaatakować. Czemu? Bo nie wpływam na Twoją grę, nie wiem co w tym momencie robisz, jakie masz nastawienie (Twoja logika)

3. Jak wyżej. Biegasz. Ten sam argument. 

UWAGA: Kopię sobie żyłę, widzisz - co robię : ) Atakujesz i co robisz? Chcesz mi utrudnić grę. I to chyba kończy dyskusję,  to serio nie ma sensu. Niech zdecyduje admin : )

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za chwile to dojdziemy że to sie nadaje na sprawę sądową  , dokładnie  niech zadecyduje admin który mi napisał  że za takie coś nie ma bana ale żyj w przekonaniu,  że jak będzie więcej takich płaczków to coś się uda pozdrawiam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Cieszę się, że Ci to napisał. Każdy ma inną wersję wydarzeń, prawda?:)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie więc czekam az dostane bana za zabicie gracza w metinie pozdrawiam 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za szeroko ujęte utrudnianie gry bana nie ma.

Jedyny wyjątek to gdy taka osoba zażąda od Ciebie opłaty w zamian za zaprzestanie takiego utrudniania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...