Obserwuj nasz profil na instagramie aby zgarniać darmowe Smocze Monety!
Skocz do zawartości
Savage

Chlop co bije ludzi jak kopią rudy

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa postaci: Savage
Nazwa zgłaszanej postaci: Lucek
Treść zgłoszenia: Nie chce wyrazać sie brzydko wiec postaram sie napisac to zgloszenie kulturalnie,choć dana sytuacja tego nie wymaga... Kopie sobie rudy a przyjeżdza chlop (na pewno rudy na wlosach) i zaczyna mnie bic podczas kopania. I Specjalnie to robi nie dając wydobyć zadnej rudy. Prosze o ukaranie chama0129_152804.thumb.jpg.56602145ece324c71d4222abd060664f.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc, tutaj Lucek. Niestety jak to odpowiada RudySavage, sytuacja nie byla tak oczywista, zaczal mi obrazac mame, powiedzial ze wstawi jej nagie zdjecia w Internet, wtedy sie zbulwersowalem i zaczalem Go bic, tak to wlasnie bylo..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, RudyLucek napisał:

Czesc, tutaj Lucek. Niestety jak to odpowiada RudySavage, sytuacja nie byla tak oczywista, zaczal mi obrazac mame, powiedzial ze wstawi jej nagie zdjecia w Internet, wtedy sie zbulwersowalem i zaczalem Go bic, tak to wlasnie bylo..

Jednak jestes kretynem xDMam wszystkie screeeny .Wiec wysylam 

0129_152752.jpg

0129_152753.jpg

0129_152803.jpg

0129_152804.jpg

0129_152820.jpg

0129_152822.jpg

0129_152824.jpg

0129_152903.jpg

0129_153922.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mow do mnie Kretynie, bo tez Cie zglosze, nie zycze sobie tego, znowu akcja Anty wujkowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to prawda chlop biega po m1 i napierdziela kazdego kto rudy kopie i jeszcze sapie i wyzwa -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Majestro, masz tutaj kilka przecinkow i postaw je w odpowiednim miejscu, zadanie domowe dla CIebie dzieciaku. 

 

" , , , , , ,, , , ,, , ,, , , "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za szeroko ujęte utrudnianie gry bana nie ma.

Jedyny wyjątek to gdy taka osoba zażąda od Ciebie opłaty w zamian za zaprzestanie takiego utrudniania.
W tym przypadku natomiast doszło jeszcze do obrazy i za to użytkownik zostaje ukarany blokadą czatu.

  • Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...