Obserwuj nasz profil na instagramie aby zgarniać darmowe Smocze Monety!
Skocz do zawartości
pomidorelo

TOP1 Palarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie sie napinaja w glupiej grze komputerowej, Kto pierwszy komu konia zbije, no beka w chooy. Spolecznosc metina powinna laczyc graczy, a nie napinac dupe, grac po 15h dziennie, jak matka pozwoli i dowartosciowywac sie w grze, bo w zyciu realnym jest sie sciekiem xD

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdjęcie z glevi gdzie tylko jedna osoba może z niej jest w tej gildi xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.02.2022 o 22:33, Rossaa napisał:

Już koniec tych wrózek, śmierci ? 

Gralem tylko do 20 stycznia potem wyjechalem na urlop do Polski na ktorym jestem do teraz dlatego wystawilem wlasnie konta ktore leza z ulepami wrozek i tylko sie marnuja no coz za duza strata czasu zeby tereaz wracac po prawie miesiacu na server, wylecialem byl 20 stycznia i wracam dopiero 14 lutego do domu co ja zrobie po takim okresie xd, zdarza sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.02.2022 o 22:44, GrzybTue napisał:

Gralem tylko do 20 stycznia potem wyjechalem na urlop do Polski na ktorym jestem do teraz dlatego wystawilem wlasnie konta ktore leza z ulepami wrozek i tylko sie marnuja no coz za duza strata czasu zeby tereaz wracac po prawie miesiacu na server, wylecialem byl 20 stycznia i wracam dopiero 14 lutego do domu co ja zrobie po takim okresie xd, zdarza sie

jak się chce to wszystko można zrobić. Pozderki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, DolceGabbana napisał:

jak się chce to wszystko można zrobić. Pozderki

Wyscig szczurow jara mnie najbardziej i trzymanie wyniku, nie lubie wracac po przerwach lub na servery ktore juz stoja jakis czas 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...