Obserwuj nasz profil na instagramie aby zgarniać darmowe Smocze Monety!
Skocz do zawartości
rossa98

System bossów.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od razu podkreśle że sam z tego korzystam. 

Na Avalonie mamy dość nie spotykany drop z bossów, mam tu na myśli że nawet 99 lvl ma pełny drop z królowki ( co jest beka " sam na starcie na 55 latalem królowki drop fajny, ogniste i tp. Wbilem przykładowo ten 85 dalej zbijam królowki z taką różnica lvli.. Dlaczego? Bo mam taki sam drop jak na 55 🤣🤣 przypuszczam że mając 85 ubilbym wodza miałbym full drop. 

To nie jest dość normalne🤣 

I mimo że mam z tego naprawdę bardzo dobry zarobek to wolę by to naprawiono i Metin był metinem bo to nie jest normalne coś jakbym poleciał na 85 bić metki w sohan i miałbym full drop. 

@Admin @Batman @Joker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam normalnie drop z metkow na sohan na 85 lvlu 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, xoxo napisał:

Ja mam normalnie drop z metkow na sohan na 85 lvlu 😄

Wiec właśnie beka xd ja teraz na 85 zbilem 2 wodzów by sprswdzic mam pełny drop z niego xd 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak już poszedłem na 45 lvlu do red lasu na metki to nie miałem wgl dropu🤣 więc gdzie tu logika? Ja korzystniej wychodzę bijąc bossy przykładowo 60 lvle niż rzeczy na mój poziom. 

Wiec coś tu powinno być zmienione i dziwię sie ze jeszcze tego nie zrobiono bo na poprzedniej odsłonie był ten sam problem z metinami..

Na 70 lvlu w m1 normalne sztabki i 5 b ci dropily🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drop z bossów został ustawiony tak żeby na każdym levelu była taka sama szansa na drop (jest kilka wyjątków). Jeżeli chodzi o Metiny to posiadają limit levelowy zależnie od poziomu metina w red lesie drop zaczyna się od 60 levela. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Joker napisał:

Drop z bossów został ustawiony tak żeby na każdym levelu była taka sama szansa na drop (jest kilka wyjątków). Jeżeli chodzi o Metiny to posiadają limit levelowy zależnie od poziomu metina w red lesie drop zaczyna się od 60 levela. 

Wiec czy to normalne że z Wodza orków 90 lvl ork 50 jest taki sam drop jakby mial zbić jakiś typek 55 lvl? 

 

To jest dziwne co piszesz taka sama szansa dla każdego?  Gdzie tu logika bossów? Pierwszy raz się spotykam z takim system by 99 lvl bijąc wodza, królówka mial full drop. 

Ale spokojnie co za tym pójdzie 🙂 już zaczyna sie marudzenie 50 lvli na królowe że im ksuje jako 85 lvl.

Bo po prostu mi sie to opłaca więc bossy dla początkujących graczy i 60 lvli nie mają już zarobku z bossów przeznaczonych na ich lvl 🙂 spokojnie już widzę że nawet 90 lvle ustawiają sie na bossy wodzów, pająków i tp

Tylko moment i słabsi gracze, nowi będą zniechęceni bo taki tu mamy system nie spotykany na żadnym serwerze tyk bardziej hello? To jest easy? Bo tylko tam takie coś widziałem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, rossa98 napisał:

Wiec czy to normalne że z Wodza orków 90 lvl ork 50 jest taki sam drop jakby mial zbić jakiś typek 55 lvl? 

 

To jest dziwne co piszesz taka sama szansa dla każdego?  Gdzie tu logika bossów? Pierwszy raz się spotykam z takim system by 99 lvl bijąc wodza, królówka mial full drop. 

Ale spokojnie co za tym pójdzie 🙂 już zaczyna sie marudzenie 50 lvli na królowe że im ksuje jako 85 lvl.

Bo po prostu mi sie to opłaca więc bossy dla początkujących graczy i 60 lvli nie mają już zarobku z bossów przeznaczonych na ich lvl 🙂 spokojnie już widzę że nawet 90 lvle ustawiają sie na bossy wodzów, pająków i tp

Tylko moment i słabsi gracze, nowi będą zniechęceni bo taki tu mamy system nie spotykany na żadnym serwerze tyk bardziej hello? To jest easy? Bo tylko tam takie coś widziałem. 

Z tych bossów do wydropienia jest ich odłamek duszy. Odłamki (wszystkich bossów) potrzebne są do wytworzenia "unikatowej" Broni, która można założyć dopiero na 90lv postaci. Szansa na zdobycie tego odlamka jest poniżej 1% (o ile dobrze pamiętam z poprzedniej odslony). Więc nerfienie dropu dla większych lv jest totalnie bezsensowne.

16 godzin temu, rossa98 napisał:

Ale jak już poszedłem na 45 lvlu do red lasu na metki to nie miałem wgl dropu🤣 więc gdzie tu logika? Ja korzystniej wychodzę bijąc bossy przykładowo 60 lvle niż rzeczy na mój poziom. 

Wiec coś tu powinno być zmienione i dziwię sie ze jeszcze tego nie zrobiono bo na poprzedniej odsłonie był ten sam problem z metinami..

Na 70 lvlu w m1 normalne sztabki i 5 b ci dropily🤣

Co do metinow, to bez przesady, zarobek z tego jest bardzo słaby (po za red lasem oraz av2) więc watpie aby komukolwiek opłacało się je bić dla jakiegokolwiek zarobku. 

Edytowane przez NyguS
Auto korekta
  • Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, NyguS napisał:

Z tych bossów do wydropienia jest ich odłamek duszy. Odłamki (wszystkich bossów) potrzebne są do wytworzenia "unikatowej" Broni, która można założyć dopiero na 90lv postaci. Szansa na zdobycie tego odlamka jest poniżej 1% (o ile dobrze pamiętam z poprzedniej odslony). Więc nerfienie dropu dla większych lv jest totalnie bezsensowne.

Co do metinow, to bez przesady, zarobek z tego jest bardzo słaby (po za red lasem oraz av2) więc watpie aby komukolwiek opłacało się je bić dla jakiegokolwiek zarobku. 

Odłamki oczywiści niech lecą ale nie pełny drop. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to czy zrobisz limit dropa dla wyższych leveli czy nie, nie ma znaczenia.
Załóżmy że zostałby wprowadzony taki limit. Każdy kto bije bossy dla dropa, zrobiłby sobie nową postać na levelu przeznaczonym dla tego bossa, a wbicie takiego levelu dla większości bossów to chwila roboty.

Full drop z bossa bez limitu levela jest jedynie drobnym ułatwieniem dla serwera z fast expem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, KingZero napisał:

Ale to czy zrobisz limit dropa dla wyższych leveli czy nie, nie ma znaczenia.
Załóżmy że zostałby wprowadzony taki limit. Każdy kto bije bossy dla dropa, zrobiłby sobie nową postać na levelu przeznaczonym dla tego bossa, a wbicie takiego levelu dla większości bossów to chwila roboty.

Full drop z bossa bez limitu levela jest jedynie drobnym ułatwieniem dla serwera z fast expem.

Czy nie o to chodzi w metinie właśnie? 

Na eventy robi sie dropy 🙂 chcesz dropic sobie przykładowo klucze Pajecze, czy nie wiem zęby orka zrób Dropa. A nie przykładowo wbijam szybko 90 lvl i o kurcze a co z biologiem? A nic ide na Orki dropne sobie na 90 lvlu. 

Jak to wgl brzmi xD 

Wbijasz przykładowo dziś na serwis jesteś nowym graczem grasz bez isa, czy nawet z. Bijesz te metki, expisz masz 50 lvl wiesz że masz bossy na swój przedział ale nie, nie zbije nawet wodza bo jakiś 90 lvl bije ich. 

 

I odłamki okej niech lecą ale nie full drop. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, rossa98 napisał:

Bijesz te metki, expisz masz 50 lvl wiesz że masz bossy na swój przedział ale nie, nie zbije nawet wodza bo jakiś 90 lvl bije ich. 

To bym dobił level w okolice 80 i najwyżej zabijał bossy następnego dnia 😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, KingZero napisał:

To bym dobił level w okolice 80 i najwyżej zabijał bossy następnego dnia 😉 

Że się wcześniej nie połapałem logo faworków przecież ja was tam ciągle spotkam. No tak macie korzyści na dziwnym systemie to na nie. Chociaż widzę taki balans na pierwszym serwerze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, rossa98 napisał:

Że się wcześniej nie połapałem logo faworków przecież ja was tam ciągle spotkam. No tak macie korzyści na dziwnym systemie to na nie. Chociaż widzę taki balans na pierwszym serwerze. 

Nie mam korzyści, jeszcze nie zaczynałem zabijać bossów, bo póki co skupiam się na innych rzeczach 😉 
Chciałem jedynie przedstawić swój argument - uważam, że wbicie levela i eq wystarczającego do rywalizowania o bossy nie wymaga na tyle dużo czasu żeby trzeba było różnicować drop na rożnych levelach.
Rozumiem o co Ci chodzi i jak dla mnie nie ma problemu jeżeli system zostałby zmieniony - jestem neutralnie nastawiony do Twojego pomysłu na zmianę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, rossa98 napisał:

Odłamki oczywiści niech lecą ale nie pełny drop. 

Ale co to zmieni... I tak przyslowiowy Maciek nie zbije bossa, bo duże lv będą bily bossy dla odłamków, a nie dla zarobku na nich... Są o wiele lepsze sposoby zarabiania niz bicie bossow

Edytowane przez NyguS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, NyguS napisał:

Ale co to zmieni... I tak przyslowiowy Maciek nie zbije bossa, bo duże lv będą bily bossy dla odłamków, a nie dla zarobku na nich... Są o wiele lepsze sposoby zarabiania niz bicie bossow

Wiem że są lepsze. Oj uwierz te 85 lvle, 90 nie chodzą na te bossy dla odłamków 🙂

  • Haha 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, rossa98 napisał:

Wiem że są lepsze. Oj uwierz te 85 lvle, 90 nie chodzą na te bossy dla odłamków 🙂

Może mnie oswiecisz pp co w takim razie te lvle chodzą na te bossy jak nie po odłamek. Grałem na poprzedniej edycji do samego końca, gram teraz od samego początku I nigdy nie chodzilem na bossy po co innego niż odlamek

Edytowane przez NyguS
  • Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbijam zdanie Nygusa, chodzi tylko i wyłącznie o odłamek na bossach i czasami o notatki

A co do metinów to fakt drop powinien być ograniczony z lvlem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Crypto napisał:

Podbijam zdanie Nygusa, chodzi tylko i wyłącznie o odłamek na bossach i czasami o notatki

A co do metinów to fakt drop powinien być ograniczony z lvlem

Tzn powiem tak mordko oczwyscie odłamki. Ale większość już chodzi bo mają drop co za tym idzie dodatkowy zarobek dla przykładu resp co godzinę zbijesz 5,7 bossów bez odłamków masz nawet 300,500 kk a zajmie Ci to 5 minut. I już sporo 80+ ma takie założenie. Ja sam osobiście z tego korzystam dość często nawet nie patrząc na odłamki. Bo po prostu jest to opłacalne a zajmuje 5 minut. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, NyguS napisał:

Może mnie oswiecisz pp co w takim razie te lvle chodzą na te bossy jak nie po odłamek. Grałem na poprzedniej edycji do samego końca, gram teraz od samego początku I nigdy nie chodzilem na bossy po co innego niż odlamek

Po co? Na 90 masz full drop, resp co godzinę. Wyjdziesz z groty na 5 minut masz 300,400 kk. Nie opłacalne? 

Owoc jeden 90 kk 

Pajęczy klucz 40 kk 

Sztaby 30 kk 

6,7 B 50 kk 

Zbijasz z 10 bossów na respa zajmuje to 5 minut nie opłacalne? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, rossa98 napisał:

Po co? Na 90 masz full drop, resp co godzinę. Wyjdziesz z groty na 5 minut masz 300,400 kk. Nie opłacalne? 

Owoc jeden 90 kk 

Pajęczy klucz 40 kk 

Sztaby 30 kk 

6,7 B 50 kk 

Zbijasz z 10 bossów na respa zajmuje to 5 minut nie opłacalne? 

Dobra juz nie przesadzaj, owoce, sztaby, 6/7bony nie lecą z kazdgo bossa, wręcz przeciwnie. Owoc moze leci w miare cześto ale sztaby, bony i inne juz nie tak często.
A zabić 10 bossów na resp to też nie takie proste więc nie wiem o czym mowisz, chyba ze jesteś czubem i grasz w nocy a w dzień śpisz i nie masz obowiązków innych  😄 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, xoxo napisał:

Dobra juz nie przesadzaj, owoce, sztaby, 6/7bony nie lecą z kazdgo bossa, wręcz przeciwnie. Owoc moze leci w miare cześto ale sztaby, bony i inne juz nie tak często.
A zabić 10 bossów na resp to też nie takie proste więc nie wiem o czym mowisz, chyba ze jesteś czubem i grasz w nocy a w dzień śpisz i nie masz obowiązków innych  😄 

Zostawmy  już temat dla admina. 

Co do grania tak mam wolne jeszcze 2 tyg i wole pograć w nocy bez tłumu na metkach, bossach. A w dzień wstać o 12,13 i jest masa czasu na obowiązki 🦄

Edytowane przez rossa98

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niezależnie od tego, czy można się na tym dorobić czy też nie, 90lv i tak będą biły bossy dla odłamków, więc tak czy siak osoby na niższym lv będą miały pod górkę 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Novabella napisał:

niezależnie od tego, czy można się na tym dorobić czy też nie, 90lv i tak będą biły bossy dla odłamków, więc tak czy siak osoby na niższym lv będą miały pod górkę 😉

Dla tego o tym mówię skoro lata się po odłamki niech latają ale nie miejmy dropu innego z tego bo te bossy są dla swoich lvli jak wrozka, gienki i tp. 

Jak Metek w m2 dla przykładowo 30 lvla a nie 70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...