Obserwuj nasz profil na instagramie aby zgarniać darmowe Smocze Monety!
Skocz do zawartości
tomcio10

Skrzynie Rybaka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, propozycja dotycząca Skrzyni Rybaka, a mianowicie poprawienie dropu bądź zwiększenie, żeby leciało coś lepszego lub więcej (sztabek). Otworzyłem 400 szkat, gdzie nagralem to i kompletnie lipa poleciała. Kupony na loterię zostały tak znerfione, że więcej ze 100 szkat mi poleciało niż z 400. Fajnie by było jakby ludzie wrócili do łowienia i mogli też na tym zarabiać, bo moim zdaniem 150kk, które poleci raz na 40szkat to jest śmiechu warte, niby został poprawiony "syf drop" ze szkaty, ale jak widać u mnie na filmie to nic się w sumie nie zmieniło, a raczej pogorszenie. Za 150kk to nic się nie da zrobić. Pomyślcie nad tym, ludzie nie łowią, bo się totalnie nie opłaca. Szkoda servera z takim potencjałem, zadbajcie o to bo ktoś kto łowi wie, że jest zły drop 😞 .  Załączam drop ze 100 szkat rybaka na zdjęciach, a na filmie drop z 400 szkat rybaka róźnica ? Kolosalna. 

 

 

0117_014917.jpg

0117_014918.jpg

  • Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dodałem 100 szkat rybaka otworzone przed nerfem, 400 szkat po nerfie + niby polepszenia, że "syf drop" zmniejszony 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na tak przywrócić stary drop ze skrzyń rybaka, oryginalne % na wędkach na skrzynie rybaka i poziom wędek żeby +1 była od 35lv a nie 40 i żeby punktów było mniej tak jak wtedy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak stary drop ze skrzyń rybaka przywrócić, trochę zmniejszyć pkt wędki bo jest przesada z tymi punktami. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ludzie mieliby wrócić do łowienia? to jest tylko dodatek nie wymagający zbyt dużo. 
Metin to nie symulator łowienia.

  • Polubienie 2
  • Smuteczek 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Rossaa napisał:

Dlaczego ludzie mieliby wrócić do łowienia? to jest tylko dodatek nie wymagający zbyt dużo. 
Metin to nie symulator łowienia.

Otoz to 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to albo przywracamy łowienie albo ogólny drop na serwerze bo na łowieniu ani na WO nie da się już porządnie zarobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomnę że jest to serwer medium a obecnie stanie na 35lv i bicie metków w m2 jest totalnie bez sensu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Rossaa napisał:

Dlaczego ludzie mieliby wrócić do łowienia? to jest tylko dodatek nie wymagający zbyt dużo. 
Metin to nie symulator łowienia.

A dlaczego niby nie ? Wiesz ile ludzi zakończyło grę przez to, że został rybak znerfiony z resztą chyba można zobaczyć, że już praktycznie nikt nie łowi..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, tomcio10 napisał:

A dlaczego niby nie ? Wiesz ile ludzi zakończyło grę przez to, że został rybak znerfiony z resztą chyba można zobaczyć, że już praktycznie nikt nie łowi..

zakończyły łowienie lenie oglądający netflixa i naciskający spacje gdzie w 1 dzień zarabiałeś więcej niż 80 lvl przykładowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie został znerfiony drop, Azrael praktycznie nie opłacalny, WO to samo jedynie co to Riper, ale też polemizowałbym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Rossaa napisał:

zakończyły łowienie lenie oglądający netflixa i naciskający spacje gdzie w 1 dzień zarabiałeś więcej niż 80 lvl przykładowo.

Chyba jak się łowiło na kilka kont, jedną postacią nigdy się nie zarobi więcej niż na 80lv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Rossaa napisał:

zakończyły łowienie lenie oglądający netflixa i naciskający spacje gdzie w 1 dzień zarabiałeś więcej niż 80 lvl przykładowo.

Boli Cię to , że dało się dużo zarobić ? Mogłeś sam na tym zarabiać i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, tomcio10 napisał:

Wszędzie został znerfiony drop, Azrael praktycznie nie opłacalny, WO to samo jedynie co to Riper, ale też polemizowałbym.

dobrze napisałeś wszędzie. widziałeś był płakał gdzieś?
Azek nie opłacalny? to chyba na odwrót z Rippem
Baronki nie wymieniłeś? nie opłacalna? 
3 baronki sypnie ci syf, ale jak za 4 sypnie ci taka skóra to jesteś już za 5 kolejnych baronek xd

Edytowane przez Rossaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Avoid napisał:

Chyba jak się łowiło na kilka kont, jedną postacią nigdy się nie zarobi więcej niż na 80lv

a myślisz że te osoby jak łowiły? traktowali to jako główny zarobek ( co w metinie jest śmieszne ) 
też mam na 2 koncie rybaka odpalonego na 1 konto i wciskam spacje i to co wpadnie to wpadnie nie wymagam od rybaka chu j wie jakiego zarobku bo wciskam po prostu spacje w tle.

Edytowane przez Rossaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Rossaa napisał:

a myślisz że te osoby jak łowiły? traktowali to jako główny zarobek ( co w metinie jest śmieszne ) 
też mam na 2 koncie rybaka odpalonego na 1 konto i wciskam spacje i to co wpadnie to wpadnie nie wymagam od rybaka chu j wie jakiego zarobku bo wciskam po prostu spacje w tle.

Niektórzy np. ja nie mają takiej koncentracji żeby łowić w tle czy na kilku postaciach i łowiąc jedną postacią to jest śmiech na sali teraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, tomcio10 napisał:

Boli Cię to , że dało się dużo zarobić ? Mogłeś sam na tym zarabiać i tyle.

Zarabiałem ale nie płacze z tego powodu że poleciał nerf xD korzystałem tak ja każdy z błędu administracji o takim OP Łowieniu. na szczęście naprawili to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Avoid napisał:

Niektórzy np. ja nie mają takiej koncentracji żeby łowić w tle czy na kilku postaciach i łowiąc jedną postacią to jest śmiech na sali teraz

a z jakiego powodu wolisz łowienie od normalnego grania? z ciekawości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Rossaa napisał:

a z jakiego powodu wolisz łowienie od normalnego grania? z ciekawości.

bo są misje związane z łowieniem i często pali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro chcesz rybki to dl narzekasz na skrzynie? jak idziesz dropić notki to przy okazji bys chciał drop z królowki np? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, tomcio10 napisał:

Wszędzie został znerfiony drop, Azrael praktycznie nie opłacalny, WO to samo jedynie co to Riper, ale też polemizowałbym.

zrobiłem teraz 5 baronek 3 x syf, ale 2 kolejne kawałek skóry poleciał więc jestem do prozdu na czysto jakoś 1KKK +/- z 5 wejść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu nie można oczekiwać że co 1,2 wejście będziesz miał np z DT Metal,Głowe
a z Azka mega drop.. 3 x syf ci sypnie ale 2 kolejne Ci odda. i tyle w temacie. nie może co wejście lecieć super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat na dt to powinna być oprócz szkaty gwarantowana głowa reszta niech się dzieje co chce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...