Obserwuj nasz profil na instagramie aby zgarniać darmowe Smocze Monety!
Skocz do zawartości
hanadej

Taki drop ze grać się odechciewa xD

Rekomendowane odpowiedzi

Czy tylko ja mam taki drop ze z 4 azkow pod rząd na rękawicy i z ratami leci mi szkata + kamień zwierzaka lub szkata i jakies perły ? 
pomine to, że ze szkaty poleciała tak samo stalka 4 razy pod rząd ale to faktycznie , może po prostu mam pecha .
Ja rozumiem znerfic drop zmianek/metali itd ale do az takiego procentu? 
czlowiek bije specjalnie 85 żeby chodzić tego dunga i lepiej zarabiać niż na tym riperze czy metkach /wo a dostaje za przeproszeniem chuja do dupy 😂

nie śmiałbym się denerwować jakby chociaż ta przepustka się zwróciła bo wiadomo czasami tak bywa ale ze na pare dungow nie jestem nawet na zero ?  
druga sprawa , zdaje sobie sprawę z tego, ze są lepsze warianty zarobku typu wróżka ale co taki gracz, który gra sam może osiągnąć ? Jedynie tylko popatrzeć jak 6 osób z jednej gildii ta wróżkę ubija xd

Obrońców avalona z tekstami typu płacz off nie zapraszam do dyskusji 😉

 

Edytowane przez hanadej
  • Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, K4M3R napisał:

To Prawda , Troszks jest za Maly procent na Metal+ zmianki i inne itemki , wspomne ze ze smoka to samo , 2x drop z isa a poleciala broszka i szkata 😛 250kk na klucze poszlo jak Psu 😛 Zobaczymy moze cos pozmieniaja bo szkoda ze ludzie mecza Sie dobijajac 85 a potem rozczarowanie i sprzedaja Konta... Server ma potencjal tylko Trzeba poprawic i przemyslec niektore rzeczy , Z dnia ja dzien ludzie uciekaja , to Smutne

ehh..szkoda gadac...Ale to jest dokladnie jak mowisz, 85 wbijaja i uciekaja bo nie ma sensu leciec z lv dalej bo po co? zeby dalej azka czy smoka robic z ktorego nic nie leci? xD

moim zdaniem powinni z deka zwiekszyc drop, zeby przynajmniej w najgorszym wypadku wychodzic na zero + dodać jakiegos ciekawego dunga na np 90/95 solo lub od 85 lv ale zeby robic go w pt (wiadomo drop analogicznie wiekszy ).

Czekam, az Admin zauważy i sie wypowie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już na początku jak znerfili pisałem , to dostałem bana na czatboxa a teraz są tego rezultaty Sobota/Niedziela a ludzi na servie garstka 😕 Lepiej cofnijcie ten drop i łowienie ryb takie jak na początku było bo nowe postacie nie mają zarobku. 

  • Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drop z Azka i Smoka to masakra, niby Smoka nie ruszali a na ratach przy 130% na podwójny drop, potrafi polecieć perła,broszka i szkata i to nie jednokrotnie.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...