Obserwuj nasz profil na instagramie aby zgarniać darmowe Smocze Monety!
Skocz do zawartości
bumbulator

Banicja za nic ??? Jest to możliwe ?

Rekomendowane odpowiedzi

Najwidoczniej jest to możliwe .... 
Dzisiaj około godziny 2/3 nad ranem  miał miejsce precedens o jakim mi się nawet nie śniło .... A mianowicie  :

Biegam sobie po Sohan   dropiąc sobie  i nikomu nie przeszkadzając .. Po około 5 minutach  wylogowało mnie z servera  . Oczywiście widziałem  że biega sobie  kolega  "batman"  I sprawdza sobie .   Był przekonany  ze lecę sobie na   jakimś bocie  .   A tu nagle  ktoś mu napisał  zaraz po  banicji  .. : oto rozmowa z Batmanem i rozmowa z Jokerem . Zastanówcie się czy watro  tu  grać ...? : Jak coś yangi po 2, 5 zł xD .




PS . Między rozmowami są zielone wstawki tekstowe mam nadzieje  ze jakoś to czytelnie zaprezentowałem .

Witam . Chciałbym się dowiedzieć gdzie mogę pisać post w sprawie niesłusznej banicji na serverze ? .

Według Was, każda banicja jest niesłuszna 🤣.

Każda ma jakiś powód. Zakładam, że Twój nick z gry to Dinco. Twoje konto zostało zablokowane za używanie niedozwolonego oprogramowania (MH) podczas bicia metinów na Sohan CH2.

Twój czas reakcji jest imponujący. Po co tego używałeś jak aby metiny biłeś? :v Podnosić lootu Ci się nie chce? Szukać metinów ze stałymi pozycjami respawnu?

Po co ryzykujecie konta dla czegoś, co my i tak jesteśmy w stanie zobaczyć i odróżnić od czystego gracza a nie daje aż takich korzyści skoro fizycznie na koncie się znajdujesz?

Mój czas reakcji ? . Byłem na koncie  grałem jak każdy  , Proszę o dowód  w postaci jakiegoś nagrania  skoro takowe jakieś (czity) się znajdowały . Jeśli takowych nie ma   odwołuje się do administracji 

Odwołuj się, droga wolna :x. Nic Ci to nie da.

Jednak powiem Ci, że lecenie u nas w głupa nie przynosi żadnych efektów :x. 

Nie sądzisz ze oskarżenia powinny byc poparte jakimikolwiek dowodami ? .  A ty  smiesz twierdzic ze cos mialem nawet bez posiadania jakichkolwiek dowodow ?  czy tez moze filmik ?  . Twierdzac  ze ty cos rozróżnisz na okolo  jest jednoznaczne z tym ze jestes nieomylny ze ludzkie oko jest doskonale  jak rownierz maszyny . kazdy ma prawo do bledu  nawet czlowiek czy maszyna . Bez oparcia dowodami  mojego tzw przewinienia  radze sie zastanowic  czy est sluszne i do tego czy jest tez sprawiedliwe . Pisze wiadomosc do "yokera" bo z toba raczej sie  rozmowie jak nalezy  . Jeszzce wysylajac mi jakies emoteczki z krainy wrozek .... Badz dorosly  i sie przyznaj do bledu .........

Aha i jeszcze jedno nikt was nie obraza jako  administracji  od głupków  ?  . Tylko  chce abys mi wyjasnil i poparł dowodami  rzekome pogwałcenie  regulaminu . I prosze pisz  jak dorosły  . 

Bądź dorosły i naucz się przyjmować konsekwencje własnych błędów na klatę. Koniec rozmowy z mojej strony. Dowody zostały przedstawione administracji serwera, w stosunku do Ciebie nie mam takiego obowiązku :x.

Nikt nas nie obraża z jednego prostego powodu - każdy ban, co do jednego jest słuszny 🙂

No coż działam  dalej  powodzenia

-------------------------------------------------------------------------------------------
A tutaj rozmowa  w międzyczasie z jokerem  : 
-------------------------------------------------------------------------------------------

Witam. Gdzie mam się odnieść w sprawie banicji ?  . Moim zdaniem niesłusznej 

Zbanował mnie bez podstaw i argumentów popartych dowodami . Myślał ze jestem na jakimś dzidziusiem  ktory sie nie odwoła .. ale się bardzo pomylił  . Moge tobie joker przedstawić całą sytuacje  bo miałą ona miejsce dzisiaj późno w nocy około godziny   02 - 03  .  Jest taka mozliwosc ? . Czy pisać na forum  jakis temat  ? . Bo "batman"  twierdzi ze jest bpgiem  nieomylności i jemu sie bledy nie zdążają  

Mogłeś grać czysto, zostałeś wykryty przez nasz system 105 razy - wykryto u Ciebie cheaty, następnie Batman sprawdził Cię w grze. 

Wykryty na czym ? .  Bo system ? . Moge zobaczyć te tzw wykrycia ?  , Bo batman  nawet nie raczył mi ich pokazać 

  12 minut temu, Joker napisał:

Mogłeś grać czysto, zostałeś wykryty przez nasz system 105 razy - wykryto u Ciebie cheaty, następnie Batman sprawdził Cię w grze. 

Jak on mnie sprawdził nawet sie nie spytał czy jestem online . Zaraz po banicji napisałem bo byłem przy komputerze ....

Blokada nie podlega dyskusji bardziej od cheaterów nie lubimy kłamców. Pozdrawiam. 

Blokada nie podlega dyskusji ? …..  Najpierw trzeba mieć o czym dyskutować  . A nie ufać systemowi  który ma najwidoczniej luki   .  Brak dowodów brak dyskusji . Pozdrawiam . Biorę sprawy w swoje ręce. 


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Oto cała rozmowa . Myślicie że  karanie bez dowodów jest słuszne ? .  
Może niedługo będziemy świadkami jakiejś nowej ery . 
Bieganie za metinami późnymi godzinami  jest karane banem ? . 
A może ktoś  wyplenił nasionko  bo za dużo metków koledze zbijał ? . 
Nikt się prawdy nie dowie .  Zapewne ma administracja coś na swoją obronne bo  w dyskusjach przegrali . Pisząc   obraźliwie  i  bez taktu. 
A może coś wyślą  i się pośmiejemy ? .  Zostawiam to wam   ludzie do oceny . I życzę wam  abyście nie byli następni ....... 

Będę się odnosił  regularnie i odpisywał  tym durniom   nieszczęśnikom  .... 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------0-----------------------

 

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ziombel, że jak masz MH, to widać to w logach?

Tu od razu widać rżnięcie głupa XD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...