Obserwuj nasz profil na instagramie aby zgarniać darmowe Smocze Monety!
Skocz do zawartości
KuiQli

KILKA SŁÓW WKURWIENIA

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie graczy i administrację ! 

Kilka rzeczy które niesamowicie mnie wkurwiają na serwerze i chociaż wiem że to old school to mamy 2022 rok 

1. Błąd z graniem na pieskach, a mianowicie. Gracie sobie dropi wam marmurek czarnego orka myślicie sobie zajebiście zrobie sobie dunga szybciej wchodzisz w marmur i jesteś KURWA MAC pieskiem kto to wymyślił do chuja nie mam pojęcia.

2. Shopki offline brak możliwości edytacji co powoduje wystawianie shopka co 2 godziny ( ceny zmieniają się co godzine raz coś jest warte 100kk zaraz 70kk i chuja nie możesz ceny zmienić tylko trzeba zamknąć i otworzyć sklep na nowo ).

3. BS nie zmienia bonusów za pomocą zielonych kurwa zmianek więc po nocce mixujesz sobie np fms'a 20k zmianek ręką bo tak kurwa nudzi ci się ? no to już masz co robić albo wyjeb zmianki na ziemie bo nikt ich nie kupi nawet za darmo nie weźmie

4. totalnie uslless itemy na serwerze których nikt kurwa nie użyje nigdy nikt ich nie kupi nikt ich nie sprzeda bo każda postać na serwerze ma tego od chuja 

Przykłady: 

1. Zmianki zielone i dodania 

2. Obroża doświadczenia dla peta 

3. pelerynki to jest kurwa żart 10kk za 200 sztk jak ktoś chcę to zapraszam na pw chętnie sprzedam 30k 

4. 5-bony XDDDDDDDDDDDD

6. Magiczna ruda miedzi kurwa mać XD 

7. Medale konne chuja warte po godzinie w średnim/trudnym lochu masz jakieś 60/80 sztk nikt tego nie kupuje 

8. Kamienie duchowe 5 sztk po 20kk schodzi mi z shopka od 3 dni zeszło z 30 sztk mam jeszcze 3 stacki po 200 

9. Księgi poli i dowodzenia leci od chuja nikt tego nie chce każdy to ma 

Z góry przepraszam za ,, XD " ale, niektóre z tych przedmiotów to bardziej mrozi ich istnienie niż użycie tego skrótu 

Zachęcam do dyskusji 

  • Polubienie 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Ło kierwa XD

2. To już przed startem powinno być zrobione

3. Tak jak wyżej

4.Tutaj niestety dopasowanie dropu zawiodło i trzeba by to jakoś zmienić bo faktycznie +/- większość co wymieniłeś nie ma dużej wartości i zamiast znikać to tylko się pojawia na rynku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy serwer jest idealny, grałem na wielu więc swoje wiem. Jak ktoś ma problem to niech nie gra i fajnie, że ktoś wytyka błędy ale róbcie to ludzie w normalny sposób a nie od razu kłapiecie mordą jak wściekłe psy. Jeżeli chodzi o wymienione wyżej punkty no to rzeczywiście powinno coś być z tym zrobione, tylko pytanie czy już nie jest za późno 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...