Obserwuj nasz profil na instagramie aby zgarniać darmowe Smocze Monety!
Skocz do zawartości
BereT

Pora wziąć się w garść

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa postaci:WscieklBereT

Opis: Witam. Ostatnia aktualizacja była 7 dni temu a na serwerze wystarczy stać z wędka lub kilofem żeby zarobić 3x tyle co z najlepszych dungow, sklepiki offline to też jakieś nieporozumienie s zgłaszane było już dawno. Wsiadanie na wierzcha to już lepiej nie skomentuje. 

Naprawdę tak ciężko zmienić tak podstawowe rzeczy? TYDZIEŃ nie było aktualizacji gdzie na starcie serwera administracja powinna reagować natychmiast i robić praktycznie codziennie/co 2 dni max 

Zanim się obudzicie to ludzie uciekną bo gospodarka padnie przez rybakow/górników, chęci ludzie stracą jak wbija 90 lvl i nie zarobią nawet połowy tego co rybak/górnik

ADMINISTRACJO BUDZIMY SIĘ! 

Edytowane przez BereT
  • Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie widzisz brak zarobku z dungów, bądź też metków?

Pomyśleć nad tym, co można sprzedać nie jest ciężko, a w jedną nockę możesz uzyskać +10KKK na spokojnie.

Co do rybaków/górników - owszem wyciągają tyle, ale tylko i o ile lecą na 6-8 kont jednocześnie, jeżeli powiesz, że chłop jednym kontem robi więcej od Ciebie... to szkoda słów.

Nie ma co naprawiać oprócz wierzchowca i 10 sekund odczekiwywania ewentualnie (mogłoby być 3).

  • Podziękowanie 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postać idzie skończyć w kilka dni, szybko się gra jak się gra z głową. To, że jedyne co robisz to wciskasz spacje na spocie i wbijasz level nie nadaje Ci prawa, do mówienia, że nie da się zarobić więcej niż górnik, co lepsze że jakiś alvaro zrobi lepsze siano ode mnie z kilofem w łapie. 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto w dzisiejszych czasach łowi na 1 konto? Nie jesteś w stanie wyciągnąć z dungow więcej niż osoba łowiącą na 6 kont a Ty musiałeś włożyć w is, wyexpic postać, zrobić eq, zrobić misję a on tylko kupił wędkę XD

  • Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, miałem ostatnio po prostu kilka dni całkowicie wyjętych z życia. Dzisiaj mogę wznowić pracę nad aktualizacją i wyeliminowaniem przyczyny lagów, występujących u części osób. Tydzień bez patcha to jeszcze nie wieczność, ale przyznaję trochę racji, mało się ostatnio działo i pora się wziąć w końcu jak już jest czas :).

  • Polubienie 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@BereT pozdro od Johnnych z m1. Nie wiem ile taki rybak wyciąga nawet na x kont takie siano jak my w 2 noce.

Screenshot_5.png.7e77a58a841865e107bfad4f8589c220.png

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Admin napisał:

Spokojnie, miałem ostatnio po prostu kilka dni całkowicie wyjętych z życia. Dzisiaj mogę wznowić pracę nad aktualizacją i wyeliminowaniem przyczyny lagów, występujących u części osób. Tydzień bez patcha to jeszcze nie wieczność, ale przyznaję trochę racji, mało się ostatnio działo i pora się wziąć w końcu jak już jest czas :).

No i super. Temat do zamknięcia 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...