Obserwuj nasz profil na instagramie aby zgarniać darmowe Smocze Monety!
Skocz do zawartości
Crypto

Balans lowienia

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć i czołem! Ogólnie przychodzę do was z propozycją by nieco zmienić system łowienia. Ogólnie bardzo podoba mi się to, że łowienie jest tak opłacalne itd. ALE...

Chodzi mi o kręte klucze i itemy ze smoka, patrząc na ich rynkową cenę ( kręte do 70kk, ulepy ze smoka do 500 TO MAX) wychodzę z założenia, ze ubijanie gienków (które są teraz co 3h, a i tak kręte z nich zawsze nie lecą) jak i robienie samego smoka nie będzie tak opłacalne. Metin to metin i powinno się moim zdaniem nagradzać wyższe levele, z lepszym ekwipunkiem. Rybak powinien zostać tak fajnym zarobkiem, ale moim zdaniem powinno zmniejszyć się na nim drop w/w itemków. Niedługo robienie baronki będzie bardziej wartościowe i "luksusowe" niż samego smoka.

ps. smok i tak od 85 jest, gdzie jest to ukłon dla graczy z niższymi lvl 🙂

  • Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, za ulepy ze smoka trzeba dopłacać żeby ktoś kupił. Niech kręte lecą to będzie motywować do expa, ale nie ulepy 😉

Btw mi na potrójnej rękawicy leci kręty z co 3/4 gienka więc to trochę nieporozumienie..

Edytowane przez N1DGE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie zmienicie systemu łowienia to łuski smoka zaraz będą leżeć na ziemi bo ludzie porobią hwangi i dalej nie ma co z tym robić bo niebianki 99% graczy nie zobaczy na oczy. 

 

Tak jak Crypto napisał system fajny lecz przesadzony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, BrodatyZbir napisał:

Nie znam takiej gildii jak invictus. 

no wiesz to ci co kryminalista  od nich dostal unbana 

Edytowane przez MilyGraczAvalon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...