Obserwuj nasz profil na instagramie aby zgarniać darmowe Smocze Monety!
Skocz do zawartości
kopaopa11

Obrażanie rodziny

Rekomendowane odpowiedzi

Postać zglaszajaca : SEBEK

Nazwa zgłaszanej postaci : WidziszMnie

Witam gracz notorycznie używa wyzwisk w moją strone nie przeszadzałoby mi to gdyby nie fakt ze zaczyna byc obrazana moja rodzina , ponizej załaczam SS'y

Bez tytułu2.png

Bez tytułu1.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbijam, za takie rzeczy powinien poleciec ban, rozumiem gra grą ale zeby z byle powodu przeklinac, wyzywac, obrazac rodzicow. 

Utemperamentowac trzeba najwidoczniej kolege, moze to nauczy reszte na przyszlosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gosciu wypisujesz mi z multi kont ze kupisz trute robisz zamieszanie i zabolala dupka a po drugie sam mi napisales zebym jadl platki do taty.... gosciu po prostu cie dupa boli i tyle pozdro i jezeli cie to urazilo to soryy bo nie powinienem wjechac na rodzine ale mnie ponioslo i tyle. A ty daj mi spokoj w grze bo nie wygrasz :)

  • Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich zgromadzonych. Gracz WidziszMnie wczoraj dropnął trutę i spamował nią że sella. Gracz o Nicku oskiboski/Oskar pisał do niego w celu kupienia jej. Zaoferował za małą cenę wiec WidziszMnie się nie zgodził. Wszystko byłoby fajnie gdyby Oski odpuśćił i się pogodził z tym ale zaczął robić mutlikonta i wyzywać na czacie publicznym z 15 kont gracza WidziszMnie. Także droga administracjo polecam olać dzieciaka bo nękał kolegę przez 2 godziny na pw i wysyłał oszczerstwa na niego na czacie publicznym z kilkunastu kont. Pozatym sam używał wobec niego wyzwisk po ojcu, szkoda że nie dał tego na ss tutaj. Idź dzieciaku się lecz

  • Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem to i CRINGE jak nie wiem, Piszesz ze wyzywa ci rodzinę, a sam zacząłeś pisać o jego rodzinie ja nie wiem czy to jest Post na bekę czy serio jesteś Hipokrytą okropnym 

PS. Jak już strzelasz z ucha upewnij się, że nie wpadasz sam na minę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, oskiboski napisał:

Podbijam, za takie rzeczy powinien poleciec ban, rozumiem gra grą ale zeby z byle powodu przeklinac, wyzywac, obrazac rodzicow. 

Utemperamentowac trzeba najwidoczniej kolege, moze to nauczy reszte na przyszlosc.

Jak wy jak tam na czacie ewidentnie jest Oskar. Jakieś rozdwojenie jaźni, a może wieloosobowość 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, oskiboski napisał:

Podbijam, za takie rzeczy powinien poleciec ban, rozumiem gra grą ale zeby z byle powodu przeklinac, wyzywac, obrazac rodzicow. 

Utemperamentowac trzeba najwidoczniej kolege, moze to nauczy reszte na przyszlosc.

Chłopie sam piszesz to zgłoszenie i sobie drugimi kontami je podbijasz XD ogarnij się dzieciaku nie dostałeś truty po taniości i było odpuścić a nie w grze multikonta robisz i wyzywasz na forum publicznym i jeszcze tu robisz multikonta i podbijasz bezpodstawane zgłoszenie xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik został pouczony, screen nie przedstawia całości czatu przed wystąpieniem 'wyzwiska' którego też w zasadzie za takowe uznać nie można bez kontekstu :v. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...