Obserwuj nasz profil na instagramie aby zgarniać darmowe Smocze Monety!
Skocz do zawartości
juras

Zmiany dropu, ulepszacze, kilka poprawek !

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, chciałbym zaproponować kilka usprawnień, które w mojej opinii niewątpliwie sprawią, że gra będzie przyjemniejsza.

1. Sklepy

- Edycja sklepu, który jest już wystawiony, a mianowicie dodawanie/usuwanie przedmiotów.

2. Ulepszacze

- Na rynku jest bardzo mało ulepszaczy, a jak się pojawią to od razu są skupowane przez graczy z topki.

- Dobra opcją byłoby dodanie ulepszaczy do dropu z potworów, bo nie oszukujmy się szkaty z ulepszaczami dropią bardzo słabo i zazwyczaj wypadnie nam ulepszacz, który nie jest potrzebny.

3. Zioła

- Szkaty z ziołami dropią bardzo słabo i ciężko jest cokolwiek wytworzyć.

- Zwiększenie % szans na drop szkaty z potworów.

- Dodanie szkaty do dropu z metinów.

4. Limit yangów na handlu

- Nie wiem do czego służy ten limit 10kk ale powinien zostać zwiększony.

5. Odpały  ataki/potki itd.

- Nie licząc IS to praktycznie nie ma jak wyfarmić dopalaczy, niby lecą z metków w AV2 ale to jest mapka dla graczy z topki, z dungów praktycznie nie dropią.

6. Metiny

- Między metinem na 5lvl, a metinem na 80lvl nie ma żadnej różnicy w dropie to jest jakiś żart XD.

- Dodanie sensownego dropu dla metinów, aby był sens je bicia nie tylko po ku ale także dla zarobku, dobrą opcją byłoby dodanie do dropu ziół, odpałow, jakiś szkat z ulepami itd, bo tego brakuje.

7. Drop szkat

- Zwiększenie szansy na drop tych szkat z potworów.

8. Usprawnienie wchodzenia na wierzchowca bo to też jest jakiś dramat

9. Możliwość przekładania itemków na handel / sklep prawym przyciskiem myszy, mała rzecz a bardzo przydatna

 

To tylko moje sugestie, zapraszam do komentowania ale myślę, że z tym dropem coś trzeba zrobić.

 

 

 

  • Podziękowanie 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. na tak

2. to stój 2 kontem w m1 i czyhaj na te ulepy albo drop skrzynki z rękawicą czy nawet dwiema, bo bez żadnej to szału że tak powiem nie będzie nigdy

3. to samo co w punkcie 2.

4.  wystawić sklep z itemkiem za daną ilość yang 

5. zarobić i kupić od topki czy na sklepach

6. Możliwe że są większe szanse na poszczególne itemy z metka 80lv, zioła i szkaty z ulepami mogą polecieć Ci chociażby z mobów które wypadają z metka a odpały to tylko w grocie i dungi

7. zainwestuj w rękawice :)

8. na tak

9. na tak i od siebie dodam żeby z magazynem u dozorcy też tak było

To tylko moja opinia myślę, że nie ma co ułatwiać gry, bo pierwsze dwie edycje Jokera dużo osób skończyło co mogło zrobić i się im nudziło, bo handel polegał między graczem a NPC a nie graczem a graczem, dzięki czemu gospodarka kulała

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drop jest dobry, to dopiero początek serwera więc oczywiste że wszystkiego brakuje bo jest duże zapotrzebowanie, gdyby każdy dropił swoje zapotrzebowania to handel przestałby istnieć a tak to fajnie się wszystko kręci więc DROPU NIE RUSZAĆ !!!

co do reszty propozycji - neutral, jak wejdą to ok, jak nie wejdą to też ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Ancymonek napisał:

drop jest dobry, to dopiero początek serwera więc oczywiste że wszystkiego brakuje bo jest duże zapotrzebowanie, gdyby każdy dropił swoje zapotrzebowania to handel przestałby istnieć a tak to fajnie się wszystko kręci więc DROPU NIE RUSZAĆ !!!

co do reszty propozycji - neutral, jak wejdą to ok, jak nie wejdą to też ok

Jak ja widzę te twoje wpisy to mnie głowa boli. Czy jesteś pełnosprawny umysłowo, grałeś kiedyś w metina? "Początek serwera" piszesz a sam nie wiesz co ja jeżeli ulepszam np ebonki i potrzebuję oczu pająka to ide do m1 gdzie powinno mi się wyświetlić 20 sklepów z tym ulepszaczem. Kupuje, ulepszam krótka piłka. Tutaj nie ma kompletnie nic z naciskiem na nic drop z metinów porażka, z mobów porażka, dungi PORAŻKA zarobek na tym serwerze to jedno wielkie nieporozumienie tyle

 

  • Polubienie 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Ancymonek napisał:

drop jest dobry, to dopiero początek serwera więc oczywiste że wszystkiego brakuje bo jest duże zapotrzebowanie, gdyby każdy dropił swoje zapotrzebowania to handel przestałby istnieć a tak to fajnie się wszystko kręci więc DROPU NIE RUSZAĆ !!!

co do reszty propozycji - neutral, jak wejdą to ok, jak nie wejdą to też ok

Zacznijmy od tego że to jest serwer medium a nie hard więc każdy powinien miec dostep do nisko poziomowych ulepów bez zadnych problemów,a patrzac na aktualny rynek gdzie np oczy pająka sa praktycznie nie mozliwe do dostania na sklepach . Handel sie nie kreci bo kazdy trzyma dla siebie i tak bedzie caly czas a nikt o zdrowym umysle nie pojdzie dropic skrzynek po i 1 konkretny ulepszacz gdzie ma jakies 5 procent na dany ulepszacz ktorego potrzebuje .Wiec zastanow sie co ty piszesz nie kazdy ma na lewo 1000 zl zeby wewalic w isa i isc od razu expic w v2 i potem na ripera, wiekszosc graczy siedzi na niskim poziomie wiec oni tez powinni miec dostep do normalnych zarobków plus do ulepszaczy.

  • Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega wyżej dobrze mówi, bez isa nie masz przebicia, nigdzie nie zarobisz, bo dopiero zarobek jest włączony od 75 lvl, jeśli dany ulepszacz pojawia sie na rynku to jest bardzo drogi i tylko topka może pozwalać sobie na taki wydatek, zwykły szary gracz bez isa raczej nie i nie ma możliwości aby zarobic, no chyba, że łowisz na 40 kont. 

Edytowane przez juras
  • Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod całością propozycji jurasa się podpisuje .To są trafne uwagi odnośnie gry..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...