Obserwuj nasz profil na instagramie aby zgarniać darmowe Smocze Monety!
Skocz do zawartości
Odyniec

kilka propozycji

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pograłem trochę na niskim lvlu, nie kupując żadnych przedmiotów tylko podstawowy is i mam kilka propozycji na początek serwera

1. Drop zielonych dodań i zmianek jest trochę ograniczony, lecą praktycznie z metinów i w małych ilościach. Co przy 1k+ graczach utrudni trochę start i pewnie zniechęci sporą część osób nastawionych na serwer easy/medium. A wiadomo tym można ogarnąć tylko itemki do 40 lvla, więc proponuje dodanie ich do dropu z mobów w ilości 1-2 sztuki oraz zwiększenie dropu z metinów.

2. Dodanie bodzi do dropu z metinów i skrzyń różności bo praktycznie nie idzie ich zdobyć, wydropiłem FMSa i nie było go jak ulepszyć, a kowal do +4 większość spalił. Można wbijać magicznymi metalami, ale kto na początku będzie je miał ? chyba, że wszystko w IS

znalazłem bodzie u handlarza zbrojami, więc punkt 2 nieważny

3. Wódz orków jest strasznie słaby a drop dużo lepszy niż z dunga orkowego. Ubiłem go na 21 lvlu mieczem +6 nie mając bonów w eq. Więcej hp zabierała mi jedna grupka czarnych orków, więc proponuje go wzmocnić i to dosyć mocno

4. Dodać drop peleryn z mini bossów, bossów i metinów, bo praktycznie nie idzie ich zdobyć na początku, jedynie widzialem w srebrnej szkatułce+, ale i tak mała szansa na nie

5. Więcej miejsc na założenie dodatkowych przedmiotów jak rękawica, PD. Aktualnie są 2 i nie da się założyc wzmocnień z IS i np PDka

6. Dodać znaczek nad głowami bossów, jakąś czaszkę czy coś

7. Zróżnicować drop z metinów, bo ogólnie jest bardzo do siebie podobny i nie ma dużej różnicy oprócz tego, że później lecą kamole a w lesie PDki czy rękawice i to dosyć rzadko. Proponuję zastąpić cały syf typu zbroje, bronie jakąś szkatułką ekwipunku I, II, III tak jak z ulepkami. Zmienić drop KU tak aby ze słabych metinów leciała szkatułka z 1 sztuką, ze średnich 1-2 a z mocnych 2-3. Dodać drop przepustek na dunga odpowiadający danej mapie(przykładowo 15-20% szans). Dodać drop rangi tak samo jak z KU, im mocniejsze metki tym więcej rangi. Do metinów 80lvl+ dodać tęczowe kamole oraz małą szansę na coś cenniejszego, tak aby był sens bić też metiny na wyższym lvlu.

Edytowane przez Odyniec
  • Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Szczelak napisał:

dropia ze szkaty która dropi z mobkow 

Ale o czym mówisz? O zielonych? Do 25 lvla wydropilem tych szkat około 10, z czego żadne dodanie nie polecialo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Odyniec napisał:

Ale o czym mówisz? O zielonych? Do 25 lvla wydropilem tych szkat około 10, z czego żadne dodanie nie polecialo

Bez rękawicy z IS zapewne dropiles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Szczelak napisał:

Bez rękawicy z IS zapewne dropiles

Z rękawica z gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ewentualnie dodać dunga do m2 bez przepustki, gdzie będzie można farmić zielone dodania, zmianki, pelerynki, bodzie i skrzynie KU. Zawsze to będzie jakiś zarobek na niskim lvlu dla tych co bez ISa będą grali

  • Polubienie 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze wszystkie te z wymienionych opcji mialyby sens i przydalyby sie w rozgrywce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze wszystkim sie zgadzam oprocz zielonych dodan i zmianek. Leci ich sporo wystarczy wiedziec gdzie dropic  🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...