Obserwuj nasz profil na instagramie aby zgarniać darmowe Smocze Monety!
Skocz do zawartości
Rossaa

Maks lvl co dalej.

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę że po prostu ten serwer nigdy nie zmieni nastawienia na inne niż drop yang i interakcja z NPC. Standardowo zapewnienia były inne, a na kilka dni przed startem okazuje się rzeczywistość 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Joker napisał:

Nie podkreśliliśmy jednej istotnej rzeczy, zmianki i dodania będą inne u handlarza i inne w dropie. W dropie będą zmianki i dodania, którymi możemy mixować wszystkie przedmioty do 40 levela, jeżeli chodzi o handlarza to będą standardowe bez limitów levelowych. 

bardzo dobry pomysł z tymi zmiankami,nie lubię marnować gry na bicie bossow i metkow

 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, N1DGE napisał:

Widzę że po prostu ten serwer nigdy nie zmieni nastawienia na inne niż drop yang i interakcja z NPC. Standardowo zapewnienia były inne, a na kilka dni przed startem okazuje się rzeczywistość 😜

Nie No zamysł fajny ale nietrafiony, bo i tak ulepki i inne przedmioty będą w dropie, ale nadal drop yang będzie górował nad dropieniem czegokolwiek innego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Grower napisał:

Nie No zamysł fajny ale nietrafiony, bo i tak ulepki i inne przedmioty będą w dropie, ale nadal drop yang będzie górował nad dropieniem czegokolwiek innego

Czyli zamysł chujowy, bo nastawiony ponownie na drop yang. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że powinno to zostać zmienione. Zmianki u handlarza powinny być do 40 a z dropu bez limitu. Ludzie Was zjedzą za to co Joker napisałeś. Moim zdaniem jest to w ogole nie przemyślane i bezsensowne. Powiedz mi jaki sens ma dropienie zmianek w grocie ? I co mamy nimi zmixowac? Fmsa? Drewniane kolczyki? Czy Bojową Tarcze? Nie rozumiem tego pomysłu . To lepiej już całkiem usuńcie ten drop zmianek z metkow bo to kazdy będzie wyrzucał. Pozdrawiam i liczę na jakiś oddzew wasz/graczy.

  • Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, DolceGabbana napisał:

Myślę, że powinno to zostać zmienione. Zmianki u handlarza powinny być do 40 a z dropu bez limitu. Ludzie Was zjedzą za to co Joker napisałeś. Moim zdaniem jest to w ogole nie przemyślane i bezsensowne. Powiedz mi jaki sens ma dropienie zmianek w grocie ? I co mamy nimi zmixowac? Fmsa? Drewniane kolczyki? Czy Bojową Tarcze? Nie rozumiem tego pomysłu . To lepiej już całkiem usuńcie ten drop zmianek z metkow bo to kazdy będzie wyrzucał. Pozdrawiam i liczę na jakiś oddzew wasz/graczy.

Pozwól, że wyjaśnię jak to zostało rozwiązane.

Początki gry - zdobywasz mało Yang, dropisz więc zmianki / dodania zielone, które są do 40 poziomu (dropią tylko w początkowych etapach gry).

Potem zarabiasz więcej więc stać Cię na normalne od NPC, nie ma ich zatem w dropie - w ten sposób jest na co wydawać te Yangi, a że nie ma 6/7 u NPC, to będą szły typowo na to. Analizuj wszystkie możliwości, inne punkty widzenia, przyszłość itd... my staramy się używać najlepszego wyjścia z danej sytuacji.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dalszym ciągu wytłumacz mi jeśli możesz oczywiście. Po co na wyższym lvlu są w dropie zmianki i dodania do 40lvla? Żeby drewniane eq mixowac? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Admin napisał:

Pozwól, że wyjaśnię jak to zostało rozwiązane.

Początki gry - zdobywasz mało Yang, dropisz więc zmianki / dodania zielone, które są do 40 poziomu (dropią tylko w początkowych etapach gry).

Potem zarabiasz więcej więc stać Cię na normalne od NPC, nie ma ich zatem w dropie - w ten sposób jest na co wydawać te Yangi, a że nie ma 6/7 u NPC, to będą szły typowo na to. Analizuj wszystkie możliwości, inne punkty widzenia, przyszłość itd... my staramy się używać najlepszego wyjścia z danej sytuacji.

Pozdrawiam.

Moment, czyli dobrze rozumiem?

W dropie są tylko zielone zmianki/ dodania, a normalne dodania / zmianki są nadal u npca za yangi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, DolceGabbana napisał:

W dalszym ciągu wytłumacz mi jeśli możesz oczywiście. Po co na wyższym lvlu są w dropie zmianki i dodania do 40lvla? Żeby drewniane eq mixowac? 

 

GDZIE takie są? Nie ma i nie będzie, są tylko do Metinów Diabła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, PDW napisał:

Moment, czyli dobrze rozumiem?

W dropie są tylko zielone zmianki/ dodania, a normalne dodania / zmianki są nadal u npca za yangi?

Tak,  jak wyżej napisałem.

Yang leci znacznie mniej przez co będzie to bardzo dobre rozwiązanie (przypominam to jest AVALONMT2 i nie możemy zrobić z niego innego serwera HARD czy MEDIUM, a jedynie utrudnić niektóre części rozgrywki).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli powyżej 40 lvl już nie wydropisz zmianek XDDDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usuńcie bronię 75 z ripka i dajcie do npc, zobaczycie jak yangi zleca xdd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz na serwer to nie modlisz się o aktualizacje, patrzysz co serwer oferuje jak pasuje to grasz jak nie to nie grasz, nie dokonuj wyboru na podstawie obietnicy nowych map, aktualek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierki które grałem napędzały wojny gildii, wymaxowanie to jedno, później już zabawa i rywalizacja. W "Talisman Online" (gra w której administracja nie istnieje) jest tylko jeden temat, wojna gildii o pałac który daje jakiś mniejszy bonus dla członków gildii (na tydzień i w każdą sobotę kolejna wojna o pałac) i skrzynki do otworzenia po wygranej wojnie. Albo serwer na którym grałem, stara pandora, walki o spota, wojny i chyba miejsce w rankingu. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...