Obserwuj nasz profil na instagramie aby zgarniać darmowe Smocze Monety!
Skocz do zawartości
Rossaa

Maks lvl co dalej.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam pytanie mam do administracji. 

I pewnie sporo osób też się nad tym zastanawia.

Na poprzed odsłonach nie było sensu wbijać maksa ( jak nagrody zostały odebrane ) 

I nie było po co się męczyć kolejne godziny tracąc czas po prostu na lvl..

Więc pytanie czy macie już przygotowana mapę jak będzie potrzeba rozwinięcia serweru.

Czy jak na poprzed odsłonach bedzie 

" jesteśmy w trakcie robienia jej "

Az serwer upadał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Rossaa napisał:

Witam pytanie mam do administracji. 

I pewnie sporo osób też się nad tym zastanawia.

Na poprzed odsłonach nie było sensu wbijać maksa ( jak nagrody zostały odebrane ) 

I nie było po co się męczyć kolejne godziny tracąc czas po prostu na lvl..

Więc pytanie czy macie już przygotowana mapę jak będzie potrzeba rozwinięcia serweru.

Czy jak na poprzed odsłonach bedzie 

" jesteśmy w trakcie robienia jej "

Az serwer upadał.

Jak dla mnie to musi być coś dużego skoro tyle odsłon ją robią xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie było była mapa na 99 na której była skrzynia z której losowałeś przedmioty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, dywan2424 napisał:

Jak to nie było była mapa na 99 na której była skrzynia z której losowałeś przedmioty

To w chuj dobra sprawa pocić się wbijać lvl by raz na dzień dostac losowy przedmiot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Rossaa chcesz jeszcze żeby topka miała jeszcze większą dominację?  powinno zostać dodane po odpowiednim czasie 😄

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 z tego co wiem był jeszcze boss typu "smierć" lecz dla 99lv

Edytowane przez dywan2424

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, dywan2424 napisał:

@Rossaa chcesz jeszcze żeby topka miała jeszcze większą dominację?  powinno zostać dodane po odpowiednim czasie 😄

 

Mordo mi chodzi o to by w pewnym momencie zostala dodana mapka byśmy mieli to zapewnione. 

Wbije się maksa odbiorą nagrody. Automatycznie nie ma po co wbijać maksa.

Gdybyśmy wiedzieli ze X osób wbije lvl i będzie nowa mapa to by się expilo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, dywan2424 napisał:

 z tego co wiem był jeszcze boss typu "smierć" lecz dla 99lv

Smierc czyli legenda nie była od 99

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po jakimś czasie ma to sens ale level dokońca się nie liczy za teraz jest co robić na serwerze tym bardziej, że exp i yangi trudniej dropia oraz nie ma 6/7 u handlarki wiec ciezko bedzie zmixowac  4xfull klasa i full eq 10.50 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, dywan2424 napisał:

Po jakimś czasie ma to sens ale level dokońca się nie liczy za teraz jest co robić na serwerze tym bardziej, że exp i yangi trudniej dropia oraz nie ma 6/7 u handlarki wiec ciezko bedzie zmixowac  4xfull klasa i full eq 10.50 😉

Eq ciężko zrobić perf wojenne.

Ale jednak jeśli masz tylko wchodzić na wróżkę i śmierć to po czasie się po prostu odechciewa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, został wprowadzony azreal  i po czasie powinna być dodana nowa mapa np od 95lv wtedy było by to bardziej obiektywne 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecny Avalon został znacznie zmieniony względem poprzedniej odsłony. Zmieniło się wiele zwłaszcza jeżeli chodzi o rozgrywkę i pozyskiwanie przedmiotów - tym razem nie będziecie mogli narzekać na monotoniczne dropie yangów w v2 (oczywiście jeżeli są zwolennicy takiego rozwiązania, to w dalszym ciągu można tam dobrze zarabiać). Ostatecznie podjęliśmy decyzje, że zmianki oraz dodania będą do pozyskania w dropie oraz u NPC, bodzio również znajdzie się u handlarza, ale praktycznie wszystkie inne itemy będą tylko i wyłącznie do pozyskania z dropu, co według nas powinno znacznie rozwinąć rynek na serwerze oraz rozgrywkę. Dodano również kilka urozmaicań np. przepalanie kd +0/4 i ulepszanie KD +4 u kowala na legendarne +5, rozwinięto arenę władców, system zwierzaków, dodano nowe dungeony. Jeżeli chodzi o przyszłość to mamy przygotowaną tzw. Wyżynkę razem z nią dungeon oraz nowe sety èq, jak nadejdzie potrzeba dodamy w aktualizacji. 

  • Podziękowanie 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, zmianki i dodania u handlarza więc jeśli je dropniemy i będziemy chcieli sellac to mamy ustalona z góry cenę maksymalna... 

  • Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś yangi muszą uciekać z serwera a zmianki to chyba najlepsza rzecz do ich ubywania względem innych rzeczy które były a nie są już u handlarza 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ilość yang jest ograniczona na serwerze że "muszą uciekać"? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak widzisz gospodarkę serwera jeśli yangi nie będą upływać na rzecz serwera tylko krążyć między graczami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podkreśliliśmy jednej istotnej rzeczy, zmianki i dodania będą inne u handlarza i inne w dropie. W dropie będą zmianki i dodania, którymi możemy mixować wszystkie przedmioty do 40 levela, jeżeli chodzi o handlarza to będą standardowe bez limitów levelowych. 

  • Polubienie 2
  • Podziękowanie 1
  • Smuteczek 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy to znaczy że zmianki i dodania będą ciężej dostępne skoro ma lecieć mniej yang? Czy ostatecznie znowu jest tak że v2 godzinka i bailando na średnie 50?

Bo jak rozumiem konieczność wypływania yang jest spowodowana zbyt dużą ich ilością, a z tego co było od początku mówione, tym razem miało ich dropić o wiele, wiele mniej i handel miał się opierać na zupełnie czymś innym.

Edytowane przez N1DGE
  • Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli dropione zmianki będą wyżej bezużyteczne, a stare pozostają bez zmian, nadal dropienie kasy będzie mieć większe znaczenie niż przedmiotów

  • Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Grower napisał:

Czyli dropione zmianki będą wyżej bezużyteczne, a stare pozostają bez zmian, nadal dropienie kasy będzie mieć większe znaczenie niż przedmiotów

Ja pier**** ale lipa... 

Powinno być tak że do jakiegoś lvl dropia slabsze a nie... 

Z metka w grocie poleca mi zmianki które sellne ludziom z 30 lvlem? CHORE

  • Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, BereT napisał:

Ja pier**** ale lipa... 

Powinno być tak że do jakiegoś lvl dropia slabsze a nie... 

Z metka w grocie poleca mi zmianki które sellne ludziom z 30 lvlem? CHORE

Nie sprzedasz bo oni będą mieli tez je z dropu XD a ty nadrop sobie yangi i kup zmianki u handlarza 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do handlarza proponuję dodać bronię 75 a z ripera niech lecą bronię 30. Podobny system XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...