Obserwuj nasz profil na instagramie aby zgarniać darmowe Smocze Monety!
Skocz do zawartości
Vako

Szaman

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Na pierwszym avalonie grałem szamanem smokiem i bardzo dobrze to wspominam. Na nowej odsłonie serwera wróci szaman ale tym razem Healer. Problem w tym że nigdy przez wiele lat nie grałem taką postacią. I tu się nasuwa moje pytanie :D.

Czy jest jakaś duża różnica w prowadzeniu Healera? Jakieś inne bonusy, biżuterie itd?

Poza tym będę expic sam bez żadnego pt. Jakieś porady jak w miarę efektywnie nabijać poziomy taką postacią?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EQ nie odbiega jeśli chodzi o expa pomiędzy żadnymi postaciami, expienie healerem jest ciężkie ze względu na stosunkowo niskie dmg w porównaniu z innymi postaciami czy nawet smokiem, który od razu ma buffa. Zwrócić uwagę musisz na porządne eq do expa i najlepiej itemy 50/10.

A co do eq pod pvp healera to tu również abs jak w przypadku każdej postaci, a co do innych bonusów to z pewnością szybkość zaklęcia i zręka, choć specjalistą nie jestem i nie odbiega to z pewnością od bonusów smoka (o krycie, int, % lud raczej wiadomo :D)

Edytowane przez Grower
  • Podziękowanie 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki za odpowiedź 😄

Wiem że Healer ma też skill podnoszący wartość ataku... Tyle że opinie co do niego są bardzo mieszane. Jest sens to rozwijać w celu expienia np z boja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli grasz tylko heallerem to bym Ci polecił zrobienie buffa smoka jeszcze bo możesz mieć ciężko, szczególnie na początku jak nie będziesz miał perf 6/7

  • Podziękowanie 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Kurde nie napawa to optymizmem xD Może lepiej zostać przy smoku i się nie męczyć tym bardziej że Metin będzie raczej grany w przerwie innych gier xD. Sprawa do przemyślenia, dzięki za odpowiedzi 🙂

 

😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...