Obserwuj nasz profil na instagramie aby zgarniać darmowe Smocze Monety!
Skocz do zawartości
Grower

Zbiór propozycji na nowy serwer

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Rossaa napisał:

Chodzi mi o to niech HWANGI będą do wytworzenia. Ale w isie to są grosze.

Z HWANGIEM wlatujesz ninja do groty i stoisz jak szef. XD 

Mam tu na myśli że inne zbroje idą w odstawkę. 

I testowałem również cos mam tu na myśli że do takiego v2 możesz wejść kompletnie bez eq , wystarczy mieć hwanga i coś do bicia. Nic pozatym i expisz dywanem nawet bez buffa.

 

Fakt grało się dobrze na poprzedniej odsłonie. Ale Hwang jest mega OP.

 

genrealnie nie wiem czy kiedykolwiek grałeś na jakimś serwisie innym lub leciałeś w topke żeby stać w V2 naprawde nie trzeba mocnego eq xd. To może być równie dobrze eq na 1 lv za wiele to nie zmienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Tofufu napisał:

genrealnie nie wiem czy kiedykolwiek grałeś na jakimś serwisie innym lub leciałeś w topke żeby stać w V2 naprawde nie trzeba mocnego eq xd. To może być równie dobrze eq na 1 lv za wiele to nie zmienia

W topke nigdy nie leciałem 😛

Szkoda hajsu i czasu.  By bić się o top 1 w pierwszych dniach i nie spać grając solo.

Ale dość wysoko byłem na poprzedniej edycji. 

I między innymi V2 było takie OP 

że robiłem zula do v2 bez eq, sam hwang , fms , skill P i sobie w tle zarabiałem. Bez żadnego wysiłku a hajs dodatkowy sam wpadł. Gdzie trzeba podkreślić tam fajnie sypało na monecie.

 

Więc okej Hwangi zostawmy. Ale miejmy nadzieję że v2 nie będzie topowym zarobkiem jak zawsze gdzie nie trzeba eq by tam zarabiać fajny pitos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Tofufu napisał:

genrealnie nie wiem czy kiedykolwiek grałeś na jakimś serwisie innym lub leciałeś w topke żeby stać w V2 naprawde nie trzeba mocnego eq xd. To może być równie dobrze eq na 1 lv za wiele to nie zmienia

Zależy na jaki typ serwera wchodzimy.

Avalon był zawsze prezentowany jako med hard. A w praniu wychodziło jak sam Admin powiedzial easy. Głównie ze wł kupowałeś hwanga i zarabiałeś sianko nie wysilając się w v2.

Na innych serwerach typowych med nieraz trudniej było w v2. A tu Bodziak nawet buffa nie potrzebuje jeśli ma hwanga.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Tofufu napisał:

genrealnie nie wiem czy kiedykolwiek grałeś na jakimś serwisie innym lub leciałeś w topke żeby stać w V2 naprawde nie trzeba mocnego eq xd. To może być równie dobrze eq na 1 lv za wiele to nie zmienia

I żeby nie było ja nie mówię że Hwang ma zniknąć. Ale chociażby by został usniety z isa. A do wytworzenia niech zostanie.

I w czym byłby problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Rossaa napisał:

I żeby nie było ja nie mówię że Hwang ma zniknąć. Ale chociażby by został usniety z isa. A do wytworzenia niech zostanie.

I w czym byłby problem?

cóż mi tam hwang w isie ni eprzeszkadza bo jak mówie serwer na tym zyskuje jak i gracz . Jak chcesz mniej w isa ładować trwój problem ale i tak wszedzie ustoisz jeśli eq potrafisz bonowac i staty rozdawać czy moby bugować. Wszystko tak naprawde zależy od twoich umiejetności 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Rossaa napisał:

W topke nigdy nie leciałem 😛

Szkoda hajsu i czasu.  By bić się o top 1 w pierwszych dniach i nie spać grając solo.

Ale dość wysoko byłem na poprzedniej edycji. 

I między innymi V2 było takie OP 

że robiłem zula do v2 bez eq, sam hwang , fms , skill P i sobie w tle zarabiałem. Bez żadnego wysiłku a hajs dodatkowy sam wpadł. Gdzie trzeba podkreślić tam fajnie sypało na monecie.

 

Więc okej Hwangi zostawmy. Ale miejmy nadzieję że v2 nie będzie topowym zarobkiem jak zawsze gdzie nie trzeba eq by tam zarabiać fajny pitos.

to prawda jest to głupota że bedac afk można dużo zarabiać ale jednak expiac fajnie że hajs wpada i osoba ktora leci wysoko ma przynajmniej szanse. A ja planuje w na tej odsłonie wbić gdzies wysoko z ekipą no ale to by było średnie  że expiac nie stać cie na ulepszenie eq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Garść propozycji: (nie czytałem poprzednich jeśli się powtarza to pominąć)

- zmiana potworów na pieski 

- medal szczęścia zmienić wygląd żeby nie było prób oszust jak ostatnio (ta sama ikonka jak moneta)

- zwierzak podgląd skilli i lvl oraz możliwość handlowania nim w handlu i na rynku

- dodać do IS skrzynkę postaci

- dodać misje ryby/rudy na 99 lvl z delikatnym bonusem żeby zachęcić do wbijania maxa

- zwiększony limit stackowania przedmiotów

 - odpalanie dopalaczy przyciskiem np f6 

- podpięte tematy z konkursami i tego typu rzeczami na głównej stronie na forum u góry 

- shopy - teleport do swojego sklepu, możliwość edytowania sklepu po wystawieniu, możliwość otwierania następnego sklepu bez zamykania obecnego okna sklepu

 

 

 

 

  • Polubienie 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Boyka napisał:

Garść propozycji: (nie czytałem poprzednich jeśli się powtarza to pominąć)

- zmiana potworów na pieski 

- medal szczęścia zmienić wygląd żeby nie było prób oszust jak ostatnio (ta sama ikonka jak moneta)

- zwierzak podgląd skilli i lvl oraz możliwość handlowania nim w handlu i na rynku

- dodać do IS skrzynkę postaci

- dodać misje ryby/rudy na 99 lvl z delikatnym bonusem żeby zachęcić do wbijania maxa

- zwiększony limit stackowania przedmiotów

 - odpalanie dopalaczy przyciskiem np f6 

- podpięte tematy z konkursami i tego typu rzeczami na głównej stronie na forum u góry 

- shopy - teleport do swojego sklepu, możliwość edytowania sklepu po wystawieniu, możliwość otwierania następnego sklepu bez zamykania obecnego okna sklepu

 

 

 

 

Większość z tych zmian, które wymieniłeś wejdzie na tej odsłonię poza zwiększonym stackiem. Jeżeli chodzi o shopy offline to również bardzo możliwe, że będą działać w taki sposób jak napisałeś, ale jeszcze nie możemy tego obiecać - generalnie mamy to przygotowane już od dosyć dawna ale testujemy jeszcze te rozwiązania. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna sugestią mi się przypomniała:

 

Pasek życia po otruciu bossa/moba zmienia kolor na zielony. Szczególnie przydatne na większych bossach lub bossach których bije się większą grupą, gdzie czasami to trucie ciężko dostrzec czy ono jest czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...