Obserwuj nasz profil na instagramie aby zgarniać darmowe Smocze Monety!
Skocz do zawartości
Tschakko

Zawirusowane .exe

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do technika lub technicznych, dlaczego pliki .exe są naszpikowane malware. metin2client.exe jeszcze moge uznać jako falsepositive, ale patcher wywala konkretniejszą choinkę na virustotal. Większość z was pewnie powie, dodaj sobie do wyjątków, lecz grałem na wielu serwerach i nigdy nie musiałem bawić się w żadne wyjątki.

 

https://ibb.co/mBvC2gf
https://ibb.co/86fr3LT

  • Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przygotowałem  nową wersję patchera dla was, będzie w  zakładce pobierania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie działa server .pisze błąd podczas łączenia z serwerem... pobrałem od nowa klienta i nic . antywirus wyłączony cały czas ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Aron122 napisał:

Nie działa server .pisze błąd podczas łączenia z serwerem... pobrałem od nowa klienta i nic . antywirus wyłączony cały czas ...

Ty masz akurat bana za nielegalne oprogramowanie ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kiedy klient/patcher będzie czysty i będzie można go normalnie odpalić bo nie mam zamiaru używać klienta który ma wirusy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to jest za serwer :O Dodałem do wyjątków tak jak zalecali i teraz laptop mi się nie uruchamia, pokazuje mi, że trzeba przywracanie systemu robić

  • Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, daffyy napisał:

Co to jest za serwer 😮 Dodałem do wyjątków tak jak zalecali i teraz laptop mi się nie uruchamia, pokazuje mi, że trzeba przywracanie systemu robić

to akurat ciekawe bardzo xd ciekawe jak na serwer wbiło tyle osób gdyby nasz klient robił coś takiego.. :v

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Batman napisał:

to akurat ciekawe bardzo xd ciekawe jak na serwer wbiło tyle osób gdyby nasz klient robił coś takiego.. :v

Nie wyłączyli jeszcze komputera bo graja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, daffyy napisał:

Nie wyłączyli jeszcze komputera bo graja?

przez prawie trzy godziny nikt nie odszedł od gry i nie wyłączył pc? :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Batman napisał:

przez prawie trzy godziny nikt nie odszedł od gry i nie wyłączył pc? :x

Jakby nie patrzeć dużo kosób od kilky godzin próbuje się zalogować na postać z tego co widzę a 2 połowa ludzi czeka na patchera bez wirusów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak więc czekajcie dalej ^^ kurde jak tu komputer wyłączyć bo zaraz nie będę mógł odpalić i jak do gry wejdę 😂

A tak na poważnie, poszukajcie sobie konkretnych przypadków wystąpień tego 'wykrycia' i tematy na forach poświęconych danym antywirusom. Bardzo wiele developerów zgłasza, że dodanie jednej linii kodu wykrywa im tego 'trojana' w niektórych przypadkach. I dodatkowo, po co chciałeś odpalać czy patchować klienta (tutaj do daffyy wiadomość) jak nie masz konta na grze nawet? :x

próba niezła :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...