Obserwuj nasz profil na instagramie aby zgarniać darmowe Smocze Monety!
Skocz do zawartości
iFreszu

Obraza

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji że jest to serwerowy złodziej nie rozpatrywałbym nawet tego zgłoszenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Godzinę temu, Zygus napisał:

Z racji że jest to serwerowy złodziej nie rozpatrywałbym nawet tego zgłoszenia

Potwierdzam, radze uważać na kolesia zamiast monetek daje medale szczęścia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, gościu dla mnie to Ty jesteś inwalidą, bo scamujesz w grze. Ludzie już sie przyzwyczaili do tego, że nikt nie robi ich w wała przy handlowaniu, ja podczas robienia dunga na dropku, poszedłem z Tobą handlować na mainie i po prostu nie miałem czasu patrzeć na to, czy dajesz WM czy Medale szczęścia, dobra przyjmuje to na siebie, mój błąd. Ale przyciąłeś tak jeszcze pare osób. Druga sprawa, jeszcze tego samego dnia co zrobiłeś mnie w ch*ja, na swoich pozostałych postaciach Flecista i Kunegunda wypisywałeś do mnie durnoty, spamowałeś na wołaj wyzwiskami na mnie, co na pewno potwierdzą gracze, którzy byli wcześniej dostępni. Nie wiem jakim sposobem, ale nie zapisały mi sie screeny z Twojego spamu obrazami, ale chłopie wchodzisz tu na forum z jakimś screenem, na którym ostrzegam ludzi, żeby z Tobą nie handlowali, boś pojda życiowa bez honoru, bo okradać ludzi w grze i to jeszcze na byle gówno (bo ja np straciłem nieskończoną pele), a potem jeszcze jak Ci ktoś nieprzychylnie odpisze na forum to sam obrażasz od inwalidów. Dzieciaku dorośnij, bo widać że masz z 15 lat i przez zdalne nauczanie nie możesz wku*wiać kolegów w szkole, więc wszedłeś na avalona i wku*wiasz ludzi. Nie wiem jaki będzie wyrok za tę Twoją marną skargę, ale chciałbym żeby na Ciebie wyrok zapadł taki, że dostaniesz blokade za bycie chodzącym przekrętem i w sumie spoko by było, jakby Twoja matka sie dowiedziała jakiego ćwierć inteligenta trzyma pod dachem. Bez poważania.

  • Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kush a to byłe ja czy ktos inny, bo mi sie wydaje ze ktoś inny ale jak masz pizdy na oczach to juz nie moj problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę jesteś żałosny, a do tego jeszcze masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Kto tu nie napisze coś nieprzychylnego Tobie to bluzgasz. Nazwałbym Cie gimbusem, ale zaraz powiesz, że gimnazjum już nie ma. Ale w Twoim przypadku gimbus to stan umysłu i sposób myślenia. XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieciaku naucz się przyznać do porażki, wszyscy wiedzą ze oszukujesz ludzi XD Flecista? Baristan? Kunegunda? Nie mówi Ci to nic? Myśle ze Admini mogą sprawdzić z jakiego IP logują się dane konta 🙂 a jakby to chcieli sprawdzić to z miła chęcią mogę ss wysłać jak na jednym koncie potwierdzasz oszustwo. Nie pozdrawiam. 
p.s. Mimo ze to gra to nie szanuje takich larw i jakbym Cię spotkał to by się to złe skończyło 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, iFreszu napisał:

ciach

Z racji na usuniętą wiadomość użytkownika iFreshu otrzymuje on perma bez możliwości odwołania się.
Jeżeli ktoś chce zobaczyć screena tej wiadomości niech da znać.

  • Podziękowanie 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...