Obserwuj nasz profil na instagramie aby zgarniać darmowe Smocze Monety!
Skocz do zawartości
Zygus

Dwie propozycje ode mnie.

Rekomendowane odpowiedzi

1. Eventy cykliczne/w środku tygodnia. 

Jak widać, w tygodniu graczy jest sporo mniej aniżeli w weekend i jest to zrozumiałe - wiadomo, dom, praca, nauka, dzieci. Ale wprowadzając eventy w wybrane dni tygodnia i odpiwiednio wcześnie je ogłaszając, na pewno każdy wygospodaruje sobie więcej czasu aby wejść, w końcu to dodatkowy zarobek. Mam kilka pomysłów na eventy: poza standardowymi % na drop, yang, exp (np. na godzinę/dwie), można także dodać zwiększone % na skrzynie rybaka/górnika, dodać drop przywołania zabitego bossa (jakiś mały %, ale trochę większy niż odłamki) przez np. godzinę/dwie, zorganizować event zuo z przedziałami lvlowymi. 

2. Wzmocnienia górnictwa i rybactwa.

Jak wiadomo, poza zabijaniem bossów (5-10 stałych osób wybija każdy resp) oraz stawianiem "botów" w V2 łowienie i kopanie rud jest kolejnym dobrym sposobem na zarobek. I na tą metodę zarabiania decyduje się wieksza cześć osób, która ma dość grania z budzikiem w ręku, albo biciem się o spota w V2. Proponuję dodać/albo organizować eventy na których będą do zdobycia wzmocnienia kilofa i wędki, np. zwiększony % na wydobycie, skrócony czas wydobycia, czy podwójne wydobycie skrzyni/ryby/rudy.

3. Zwiększenie możliwości zarobku. 

Jak wiadomo:

-bossy wybija ciągle garstka osób z budzikiem w ręku

-ze smoka i baronki jest kichowaty drop.

Proponuję więc albo zmodyfikować drop z tych dungow, albo dodać inny dungeon, aby przynajmniej klucze się zwracały i miało sens latanie na nie. Bo oprócz odłamka, nie ma tam nic wartościowego.

4. Dungeon gildyjny/grupowy

Aby urozmaicić rozgrywkę i wykorzystac w końcu do czegoś gildię (wszyscy dobrze wiemy że wojen już praktycznie nie ma), proponuję wprowadzić tak zwane rajdy grupowe/gildijne, z których do zdobycia byłby solidny drop, a warunkiem wejścia byłyby limit 5-10 osób.

 

 

 

 

  • Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się czytać wszystkiego ale co zauważyłem te zuo na nie. napewno nie na tym etapie. 

Co do dungów dla Gildii jak najbardziej na plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łowienie ma się moim zdaniem dobrze, natomiast buff górnictwa na tak.

Dungeony grupowe/gildyjne - moim zdaniem super pomysł. Na duże tak - czegoś takiego mi brakuje w grze 😉 

Eventy w środku tygodnia moim zdaniem byłyby słabym pomysłem. Poza tym, że dużo osób mogłoby na takie eventy nie mieć czasu, to nawet jeżeliby miały, to wymuszają one za bardzo zmianę planów, np. dzisiaj chciałbym poexpić, ale w sumie jest event X, więc żeby go nie przegapić to wezmę w nim udział. Myślę, że eventy weekendowe są wystarczające.

Buff dropa z bossów - smok ma dobry drop, natomiast baronce faktycznie coś by się przydało 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodanie jakichkolwiek nowych dungeonów na wielki - tego po prostu nie potrzeba. są lodowe wiedźmy i niebianska smierc co 24h i to jest wystarczające 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dungeon gildyjny - super, jestem na tak! 

smok wydaje mi się, że choć nie jest szczodry w dropie, to jest to wystarczające, jednak faktycznie fajnie by było coś z tą baronką zrobić. niedużo, ale trochę ją podrasować. no i niebawem ma być arenka 🙂

co do wędkowania/górnictwa - można by coś takiego ogarnąć, byleby nie za często i bez nie wiadomo jakiego boosta. np. że wpadają 2 pkt a nie 1 przez jakiś krótki czas czy coś. 

 

btw. Mily, jeśli uważasz, że wiedźma to dung, to ja nie mam pytań.;D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, MilyGraczAvalon napisał:

Dodanie jakichkolwiek nowych dungeonów na wielki - tego po prostu nie potrzeba. są lodowe wiedźmy i niebianska smierc co 24h i to jest wystarczające 

Coś dla Gildii by sie przydało. 

I tak jak wyżej napisano wiedźma to nie dung. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Drop z Baronówny na pewno powinien zostać zwiększony, patrząc na to że dropi z niej tyle, ile można wydropić z 5 spotów i to w postaci czystych yang.

2. Smok ma git drop.

3. Dungeon prawdopodobnie wejdzie w weekend (mam nadzieję że drop z niego będzie warty chodzenia tam).

4*. Propozycja ode mnie: Znerfienie dropu z metinów Setaou do 2x sztabka, ale zwiększenie ich ilości do przynajmniej 6-8 na jednym channelu (co w porównaniu z red lasem gdzie jest +/- 20 respów i tak niewiele). 

Edytowane przez N1DGE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...