Obserwuj nasz profil na instagramie aby zgarniać darmowe Smocze Monety!
Skocz do zawartości
Boyka

Mapa do handlu

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że pewnie za późno żeby zmienić przed jutrzejszym startem ale proponuje dodać JEDNA WSPÓLNĄ MAPĘ do handlu dla wszystkich królestw 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony na tak ale nie idźmy w strone PLa ☺️ zawsze w red można było znaleźć okazje.

Bardziej bym poszedł coś w stylu  "tereny"  jak to na Vidgarze jest. 

Jakiś szybki handel, czy też przerzuć coś z postki na postke gdzie spotkałem się z takim czymś jak " dawaj żółci handlarka" kurwa gdzie ta handlarka w żółtych. 

  • Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam nie wiem, z jednej strony wole jak są normalnie w m1 ale z drugiej jak całe m1 ma być zaebane shopami offline i nic nie widać nawet pvp nie da sie normalnie zrobić to juz chyba wale tą mapę handlową

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie bez sensu. Są tp także bez problemów można przemieszczać się miedzy królestwami i dokonywać zakupów.

Tak jak wyżej kolega wspomniał, tereny gildijne z vidgara na prawdę były bardzo dobrym rozwiązaniem. Można się ustawić i ulepszyć coś u gildyjnych 😄

Po starcie jak będzie dobry można proponować coś takiego. Ale to wyjdzie wszystko w praniu. Pozdro

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapa handlu może spierdzielić troche sprawe tak jak na pl'u

  • Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, chuj123 napisał:

sam nie wiem, z jednej strony wole jak są normalnie w m1 ale z drugiej jak całe m1 ma być zaebane shopami offline i nic nie widać nawet pvp nie da sie normalnie zrobić to juz chyba wale tą mapę handlową

zawsze można odejść kawałek, ew zmienić kanał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...