Obserwuj nasz profil na instagramie aby zgarniać darmowe Smocze Monety!
Skocz do zawartości
Boyka

Unikat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, piszę ze sprawą czy dałoby radę coś zmienić w unikacie zrobiłem miecz nieb. maga który wygląda podobnie do lat. maga lecz nie posiada żadnego święcenia. Pomijając fakt, że wygląda dość skromnie to zbytnio się nie wyróżnia (poza ceną 😂)

 

Tu moje pytanie czy do unikatów można dodać jakieś specjalne świecenie? Np. białe?

Edytowane przez Boyka
  • Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No taka broń, to powinna się wyróżniać jakąś szczególną poświatom, tak więc na plus. I najlepiej aby każda broń miała jakąś inną, np Miecz Diabła powinien emanować czarnym gęstym dymem.

  • Podziękowanie 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech wprowadzą zaraz święcenia, nakładki na skille, szarfy itp... NA NIE. Jest pełno takich serwerów z niepotrzebnymi badziewiami.

  • Polubienie 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Zygus napisał:

Niech wprowadzą zaraz święcenia, nakładki na skille, szarfy itp... NA NIE. Jest pełno takich serwerów z niepotrzebnymi badziewiami.

Nie wiem czy się orientujesz świecenia nie daje żadnego bonusu więc nie wiem po co stawiasz to z rzeczami które dają bonusy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tak, wygląda jak poczciwy mieczyk, a wystarczy efekt błyszczenia jakiegokolwiek itemka +9?

  • Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Zygus napisał:

Niech wprowadzą zaraz święcenia, nakładki na skille, szarfy itp... NA NIE. Jest pełno takich serwerów z niepotrzebnymi badziewiami.

Ale to jest unikat, więc powinno się jakoś wyróżniać, a nie wyglądać jak byle jaka broń z m2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na + jeśli jest to jakiś unikat powinno mieć też swój styl a nie przykładowo wyglądać jak gilotynowe ostrze czyli jak gówno. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszej odsłonie unikaty wyglądały tak jak te i było to spoko. Po mojemu to ma to swój klimat i wodna/hwang + unikat daje kozak połączenie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na + myślę że jakieś inne podświetlenie powinno być jakieś niebieskie yebitne czy fioletowe, albo taki dymek wokół całej broni czy coś 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...