Obserwuj nasz profil na instagramie aby zgarniać darmowe Smocze Monety!
Skocz do zawartości
Crypto

Zmiana skilli peta

Rekomendowane odpowiedzi

Znowu ja, znowu propozycja - dodać zmianę skilli peta do IS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu, bo dałeś useless skille? jak chcesz coś zmienić to wbij kolejne 10lv albo kup drugiego peta i rozdaj inaczej skille, inaczej poziomy peta standardowo stracą na wartości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, N1DGE napisał:

czemu, bo dałeś useless skille? jak chcesz coś zmienić to wbij kolejne 10lv albo kup drugiego peta i rozdaj inaczej skille, inaczej poziomy peta standardowo stracą na wartości

Jest zmiana skilli postaci, może być też i peta 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale postać jest podzielona na dwie klasy, a pet ma jeden zestaw skilli, gdzie musisz się namęczyć żeby odblokować wszystkie, a nie wbić lv i usunąć odp na mooby, bo jest useless ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NA NIE. 
Mieliśmy nutke harda mieć większość narzeka że za łatwo więc już macie pierwszy sygnał ( brak zmiany peta ) gdyby tak się dało zmieniać skille peta nawet za SM
to pet byłby nic nie warty..  na poprzedniej odsłonie sam dałem głupio 2 P w coś co potem żałowałem ale życie.

wybierasz świadomie albo LUDZI ALBO PŻ / albo odp albo lud prosta piłka. a nie że kurde w sumie chce postać pod pvp przydałby się reset nie będę nowego peta robił..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No z tym to absolutnie na nie, przesada co za duzo to nie zdrowo w dupach zeby sie nie poprzewracalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie na nie. Zawsze możesz wyexpic sobie PETA i mieć wszystkie skile. Ew kupić drugiego i wyexpic bo pod PvP/ExP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj akurat mocne nie. O to w pecie chodzi by tworzył pewną indywidualność aż do wbicia maxa.

  • Polubienie 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...