Obserwuj nasz profil na instagramie aby zgarniać darmowe Smocze Monety!
Skocz do zawartości
Don

TRUTA+9 ZAL+9 MANU + BOJOWY GRATIS

Rekomendowane odpowiedzi

SPRZEDAM RAZEM ALBO ODDZIELNIE 
POWAZNE OFY NA PW W GRZE DONMERCUSSS
ALBO TU NA PW eq.png.f61b88510ae8f49a9ffa3d18b0f34b33.png

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem ! 
jestem w stanie wysluchać kazdej propozycji! 
tym bardziej ze 3/4 serwera wgl nie ma truty albo zala z kd moba +5 🙂 POZDRAWIAM i jestem w stanie dogadać sie co do cen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat

Odradzam kupna czegokolwiek od tego użytkownika, cały serwer ma go za oszusta. Codziennie piszę, że oddaje/sprzedaje/sprzedał itemki i kończy gre a ciągle biega z tym samym, dzisiaj na globalnym czacie jeden gracz 2 godziny pisał, że oszukał go na 50zł. Nie polecam.

Ostrzegam każdego przed kupnem czegokolwiek od tego gracza, cały serwer ma go za oszusta. Codziennie pisze, że sprzedał/sprzedaje/oddaje przedmioty a ciągle biega z tym samym, dzisiaj na czacie jeden gracz pisał, że DonMercuss oszukał go na 50zł blik nie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze frajerze bo musze tak napisac
rozpedzasz i tu gowno burze ! pokaz dowody ze kogos oszukalem, wpierdalasz sie bo srasz po gaciach na spotach tak?
dowody ze oszukalem a od tematu wara jak nie chcesz nic kupic palo

CZY JEST TU JAKIŚ MODERATOR ?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To daj mi kontakt do tego gościa co go oszukałeś, nie wiem czy to przez messenger załatwialiście czy jak. Ja tylko widziałem kolejnego gościa, który na czacie wyzywał Cie od oszusta tylko tym razem chodziło o realne pieniądze więc będę ostrzegał każdego przed Tobą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie obchodzi mnie ten temat ale dziś robiłem jednego deal'a z tym użytkownikiem i wszystko było legit także poczułem się zobowiązany napisać, żeby ktoś kto będzie chciał też robić z Nim deal'e miał szerszy ogląd sytuacji 😄 

  • Polubienie 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę nie tylko w grze potrafisz robić nowe konta i pisać o sobie w superlatywach. Nawet to pokazuje jakim oszustem jesteś, że korzystasz z takich srodków

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym gosciowi nie zaufał ponieważ jest jakiś odklejony i wystarczy spojrzeć co wypisuje wszedzie. Ewidentnie ma problemy ze sobą i chce się dowartościować 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapraszam NOWE CENY ZALEZY MI NA SZYBKIEJ SPRZEDAZY 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...