Obserwuj nasz profil na instagramie aby zgarniać darmowe Smocze Monety!
Skocz do zawartości
raczku

WOJOWNIK 76LVL BODY

Rekomendowane odpowiedzi

Siema,

Na sprzedaż WOJOWNIK BODY wraz z wierzchowcem 20% na moby, kostiumem, nakładką na broń, fryzurą i lizakiem który jednak się niedługo kończy.

SKILLE: AURA P, BEREK G, WIR M4, TRZYKROTNE M3

Jeśli cena będzie zadowalająca dorzucam buffa 57 poziom M7 Pomoc (1ku do M8-G), Błogo & Odbicie M4

Mogę dorzucic też 2 postacie 50-51poziom, na DT (do pt na ulepszanie).

CW: 50

KT: 350

avanol.png

Edytowane przez raczku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczku sam sobie podbia ceny ??? 
zobaczcie na jego filmie na yt 
minuta 3:00 gra postacia o tym samym nicku co tu daje 70zł 
to juz jest totalny skończony dla mnie czlowiek ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Domka napisał:

raczku sam sobie podbia ceny ??? 
zobaczcie na jego filmie na yt 
minuta 3:00 gra postacia o tym samym nicku co tu daje 70zł 
to juz jest totalny skończony dla mnie czlowiek ...

Dostaje propozycje na pw z cenami okolo 100-120zł gdzie cena nie jest zupełnie adekwatna do konta 😉 wrzucilem na 2gim koncie cene 70zł zeby wyciagnac post na góre, mysle ze moje 70zł zupelnie nic nie zmienia w kwestii sprzedaży tego konta 😉

 

Ludzie na calym serwerze znają Cie na wylot, jestes oszustem, złodziejem, erotomanem i stulejarzem 😉 nikt nie ma do Ciebie szacunku (pewnie jak i w zyciu prywatnym), a Twoje techniki ze wypisujesz do innych graczy z 2-3 kont, co uskuteczniasz również na czacie podbijajac sobie renomę są równie żenujące 😉 moze faktycznie wrzucenie bumpa z innego konta nie było jakąś chlubną rzeczą dla mnie, ale zupełnie nie miał on na celu podbić ewentualnych chętnych a jedynie wrzucic post na górę 😉 ostatecznie odrzucilem ofertę sprzedaży samego żala za 100zł, a gdzie konta bo uznałem że zostawiam sobie konto na dropka 😉 Tak czy inaczej musiales sobie nawet nowe konto na forum zrobić, tak byś mógł cokolwiek powiedzieć i nie zostać zgnojonym przez resztę graczy więc o czym my mówimy 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...