Obserwuj nasz profil na instagramie aby zgarniać darmowe Smocze Monety!
Skocz do zawartości
tomek1210

Gospodarka serwera

Rekomendowane odpowiedzi

aktualnie na godzine 1:40 w shopach offline ; 

 

Ząb orka - nie istnieje w sklepach

Ezoteryczne przewodniki -  ceny 25kk i rosną ( kilka sklepów )

Nieznane talizmany / klejnoty demona / kawalki klejnotów -  ceny ponad 10kk i rosną

 

Małze - 1-3kk szt

perły -  ceny były ponad 50kk, aktualnie zmalały o połowe i dalej idą w dół

 

w tym momencie perly sa nizej cenione przez graczy niz ulepy z m2.

 

Mając 37lv  - ubijając ponad 82 metki na pustyni, ani jedna skrzynka z ulepami .... bijąc z rekawicą złodzieja z IS ( zbugowana lokacja ?? )

 

Na serwerze nikt niema :

Ebonitowych kolczyków +9 ( brak ulepek )

Zbroji 34/42  +9   ( brak ulepek )

 

Za to na serwerze spotkałem

2x Lwi miecz +9

Bojowy +9

 

Nigdzie nie jest napisane miedzy jakimi lvl dropią skrzynki z ulepami .... to jest niesamowite ze na 37lv nie poleciala ani jedna skrzynka z ulepami z pustyni ...  sprawdza ktoś to ?  ludzie na czacie piszą na temat gospodarki.

 

to jest kilka spostrzeżeń ode mnie.

Czy według was nic się nie dzieje? gospodarka nie jest rozwalona ?   

Moim zdaniem trzeba coś z tym zrobić, póki jest czas, i jest kilka dni po starcie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po 1 kolce + 9 normalnie są na serwerze ;d
po 2 admin napisał że będa to zmieniać przy jutrzejszej przerwie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czego Ty oczekujesz w momencie kiedy 80% serwera jest w przedziale niskopoziomowych ulepszaczy? Zęby Orka to pierwszy biolog - logiczne więc że nie ma ich prawie na rynku kiedy każdy je oddaje. Ebonitowych +9 jest na serwerze kilkukrotnie więcej niż Lwich Mieczy. Pereł zawsze na Avalonie będzie dużo (w tym momencie w sumie jest ich i tak bardzo mało, bo może niecałe 200/300 łącznie wszystkich), zwłaszcza że ich tutaj masa jest potrzebna w późniejszym etapie gry. A jeśli w moich jutrzejszych symulacjach i analizach związanych z ulepszaczami, wyjdzie że ich brakuje i leci zbyt mało - to drop będzie zwiększony. Tomeczku, odklejasz się, od początku masz jakieś swoje dziwne wizje i zachowania, począwszy od czatboxa..

  • Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Admin napisał:

Ale czego Ty oczekujesz w momencie kiedy 80% serwera jest w przedziale niskopoziomowych ulepszaczy? Zęby Orka to pierwszy biolog - logiczne więc że nie ma ich prawie na rynku kiedy każdy je oddaje.  Ebonitowych +9 jest na serwerze kilkukrotnie więcej niż Lwich Mieczy. A jeśli w moich jutrzejszych symulacjach i analizach związanych z ulepszaczami, wyjdzie że ich brakuje i leci zbyt mało - to drop będzie zwiększony. Tomeczku, odklejasz się.

Ależ jesteś w błedzie moim zdaniem, w momencie w którym ezoteryczne przewodniki stoją drożej niż aury miecza/ perły / rady   to twierdzisz ze tak ma być ?  grałem na przeróżnych serwerach i nigdy nie było na tyle osób online takich braków w ulepach.

 

 

Druga rzecz, wytłumacz mi, dlaczego na ponad 80 metków, na 34-37 lv na pustni , nie lecą szkaty z ulepami ?? nawet gdy posiadam rekawice z IS ??  chcesz mi powiedziec ze to tak ma byc?  czy moze ja cos zle robie? bo nie rozumiem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie expilem w v2 i mogę powiedzieć że całkiem ok lecą akurat w tym miejscu skrzynie. O dziwo tez całkiem przyjemnie lecą skrzynie serwerowe, albo się coś zmieniło w dropie albo leci lepiej wszystko na wyższym lvl itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Ty wiesz, że skrzynki lecą z Potworów, w tym wypadku Metin zalicza się jak 1 potwór jeśli chodzi o drop skrzynki z ulepszaczami. Metiny mają swój drop, Potwory swój - wiadomo, z metina lecą potwory, ale nie aż tyle..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Admin napisał:

Ale Ty wiesz, że skrzynki lecą z Potworów, w tym wypadku Metin zalicza się jak 1 potwór jeśli chodzi o drop skrzynki z ulepszaczami. Metiny mają swój drop, Potwory swój - wiadomo, z metina lecą potwory, ale nie aż tyle..

nie chce mi sie wierzyć ze na ponad 80 metkow, z pelerynka wabiąc moby, majac rekawice z IS nie poleciała ani jedna skrzynia z ulepami (pustynia) ....

moze warto to sprawdzić, moze akurat cos jest nie tak?  nie mowie tego zlosliwie, tylko piszę jaka sytuacje mialem przez caly dzien dropienia.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzimy i jak będzie trzeba to wleci balans, masz moje słowo.

  • Podziękowanie 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co to popyt i podaz?xD 

Jest poczatek serwa wiec oczywsicie ze ulepy do stalek czy tarcz na 61 (mimo ze potem beda droge ) to narazie nikt prawie tego nie potrzebuje a za to duzo osob ma niskie lvl i robi eq wiec ulepy z m2 sa pozadane 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, j4rnut napisał:

Wiesz co to popyt i podaz?xD 

Jest poczatek serwa wiec oczywsicie ze ulepy do stalek czy tarcz na 61 (mimo ze potem beda droge ) to narazie nikt prawie tego nie potrzebuje a za to duzo osob ma niskie lvl i robi eq wiec ulepy z m2 sa pozadane 🙂

wiesz co to jest balans?  Ceny ezo przewodników przegraczają na dzień dzisiejszy juz 40kk, a i tak jest totalnie brak gdzie wczoraj stały po 25kk-30kk, w momencie gdy biale perły stoja 10kk i nie schodzą,  małze stoja 1kk i nie schodzą.

Gram w tą grę odkąd skończyłem 16 lat, aktualnie mam 27, i ty chcesz mi coś wmówić o popycie i podaży ?  myslisz ze nie grałem na serwerach hard ?   Pierwszy raz sie spotykam z taką gospodarką, gdzie wystarczy sprzedać 2-3 ulepy z m2 by zakupić kupon na smocze monety.... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

J4

12 godzin temu, j4rnut napisał:

Wiesz co to popyt i podaz?xD 

Jest poczatek serwa wiec oczywsicie ze ulepy do stalek czy tarcz na 61 (mimo ze potem beda droge ) to narazie nikt prawie tego nie potrzebuje a za to duzo osob ma niskie lvl i robi eq wiec ulepy z m2 sa pozadane 🙂

Dokładnie tak 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie utrudnienia w wbijaniu poziomow nie sa wystarczajace by przytrzymac graczy na dluzej .. 

Apropo doswiadczenia to zaczalem grac jak mialem 12 lat a mam 26 wiec chyba co nie co tez przegralem 🙂

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że temat na ten moment jest do zamknięcia - przyczyn raczej nie trzeba podawać, zobaczymy jak sytuacja się rozwinie w najbliższe dni i wtedy do tego wrócimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...