Obserwuj nasz profil na instagramie aby zgarniać darmowe Smocze Monety!
Skocz do zawartości
FreeMedia

Co dalej?

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do Admina, poniewaz Batman nie ma kompetencji aby na to pytanie odpowiedziec. Co dalej planujesz z serwerem? Wstawiles aktualizacje, oczywiscie spozniona mysle o miesiac albo i wiecej. Trudno, niech bedzie ale czy cos dalej planujecie z serwerem czy zamykamy interes? Chodzi mi czy macie zamiar to na nowo reklamowac, dobrac normalnych youtuberow, a nie jakies wymoczki ktore nie potrafia konkretnego filmiku nagrac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, FreeMedia napisał:

Pytanie do Admina, poniewaz Batman nie ma kompetencji aby na to pytanie odpowiedziec. Co dalej planujesz z serwerem? Wstawiles aktualizacje, oczywiscie spozniona mysle o miesiac albo i wiecej. Trudno, niech bedzie ale czy cos dalej planujecie z serwerem czy zamykamy interes? Chodzi mi czy macie zamiar to na nowo reklamowac, dobrac normalnych youtuberow, a nie jakies wymoczki ktore nie potrafia konkretnego filmiku nagrac?

Niektórzy sami z siebie nagrywają, co nam do tego. Aktualizacja weszła z opóźnieniem, ale nawet nie przekraczającym miesiąca. A serwer będzie cały czas online, nie mamy zamiaru nic zamykać.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec skoro nie olewacie serwera to zapytam, gdzie nagrody za arene? 9 dni temu powinienem dostac kostium i gdzie on jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również czekam na nagrodę za Arenę 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nagrody na arene zostaną przepisane na automatyczne niedługo, cierpliwości.

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...