Obserwuj nasz profil na instagramie aby zgarniać darmowe Smocze Monety!
Skocz do zawartości
Trener

Problem na dt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, obstawiam, że zaraz pojawią się komentarze: " kup se lepszego neta" i takie tam..

Mimo wszystko od wczoraj lata dt.. i za każdy razem kiedy bije ripera dłużej niz minute wyrzuca mnie z dunga..

Ogólnie możliwe, że to wina Internetu i jak tak to chuj mi w dupe... ale jeśli nie to proszę szanowną administracje o naprawienie błedu, bo chuja można dostać do glowy... 

 

Pozdrawiam Trener

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj sie wku.rwilem ze wszystkie metki w dzien oblegane to aż zacząłem robicc dt na 2 konta na raz + buff bo jeden woj nie mial 75 i tepalem buffem. Ani razu nie logło żadnej postaci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to jedynie czarny ekran się robi na piętrach. Z loganiem nie mam problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporadycznie (raz na 10-15 runów) zdarza mi się, że lognie woja podczas gdy buffka stoi w dt w majlepsze, więc coś chyba jest na rzeczy. Sytuacja ma miejsce zarówno gdy postacie zalogowane są na tym samym kompie, jak i na dwóch różnych, co raczej wyklucza kwestię połączenia.

Myślę, że nie głupia byłaby w takim przypadku możliwość powrotu na dungeon, jeśli członek grupy nadal się na nim znajduje.

@Edit Jakoś ze dwa razy zdarzyło mi się  również, że po zabiciu króla/elit. krola spot nie padł i nie dało się przejść dalej nawet po jego wybiciu.

Edytowane przez Ronald Speirs
  • Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Ronald Speirs napisał:

Sporadycznie (raz na 10-15 runów) zdarza mi się, że lognie woja podczas gdy buffka stoi w dt w majlepsze, więc coś chyba jest na rzeczy. Sytuacja ma miejsce zarówno gdy postacie zalogowane są na tym samym kompie, jak i na dwóch różnych, co raczej wyklucza kwestię połączenia.

Myślę, że nie głupia byłaby w takim przypadku możliwość powrotu na dungeon, jeśli członek grupy nadal się na nim znajduje.

 wie co mówi, bo ta buffka to ja, więc +1 😁😁

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...