Obserwuj nasz profil na instagramie aby zgarniać darmowe Smocze Monety!
Skocz do zawartości

sm1le

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana sm1le w dniu 31 Sierpnia

Użytkownicy przyznają sm1le punkty reputacji!

Reputacja

1 Neutralny

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. truta +9 śr50 3xKD+5 10 potwory 50 wartość żal +9 mix 2xKD+5 10 potwory 50 wartość smoczyca 75 skile P (z eq pod int buffy po 50+%) po więcej zapraszam na sklepy postaci dobr4nocka oraz r3sztki (nazwy sklepów: To już jest koniec)
 2. Ponieważ mamy szczere nadzieje na to, że serwer jeszcze chwilkę postoi, zapraszamy do Chunjo - po wiedźmy, które już niebawem, wokół nich (oby) bitki i dobrą zabawę. Gramy w kilka osób, na ten moment mamy cztery postacie 80+. Discord i aktywność obowiązkowe. Kontakt na dc: smile#0341
 3. Cześć! Ponieważ na serwer przyjdę sam (niestety, ziomków przerasta klimat medium/hard), z wielką chęcią podłączę się pod zgraną paczkę osób. Mam 26 lat i do września mnóstwo wolnego czasu. Wlecę dwoma postaciami -- smoczycą oraz bodziakiem. Grałem na poprzedniej edycji, lecz w pewnej chwili z powodów, których nie chcę tu tłumaczyć, musiałem odejść i oddałem wszystko współgraczowi. Może kojarzycie moją główną postać: dobranocka. Kończąc dodam, że od ts wolę dc. Po więcej zapraszam na pw.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...